Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kalisz
Wrocław (Południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 60 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Doktorant Politechniki Wrocławskiej udzieli korepetycji z matematyki. Indywidualne podejście, dobrane zadania, odpowiednie wytłumaczenie i doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Wystarczy dodać tylko chęci ucznia i sukces gwarantowany!

Intensywna nauka w miłej, przyjaznej atmosferze , sprawiają, że nawet z największych zaległości czy braku zrozumienia aktualnych zagadnień można wyjść cało. Nie ma co wierzyć w cudowne, nowoczesne metody, które uczą każdego, wszystkiego czego chce w 5 minut. Chyba każdy by tak chciał, prawda? Jednak podstawa to dobrze wytłumaczony materiał, dobranie odpowiednich zadań oraz oczywiście własne chęci . Bez tego, cudowne metody nic nie zdziałają o czym można się niestety szybko przekonać.

Ze względu na to, że jestem doktorantem Politechniki Wrocławskiej, z matematyką mam do czynienia każdego dnia. Mam bardzo duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Moderowałem także treści zadań i ich rozwiązania na jednym z najbardziej popularnych portali.

Najważniejsze, żeby nie dopuścić do braków lub jak najszybciej zacząć je nadrabiać, dlatego korepetycji w szczególności udzielam dla

  • Uczniów szkół podstawowych (klasy IV-VIII)
  • Uczniów szkół średnich (zakr. pdst)
    W nagłych przypadkach udzielam pomocy uczniom szkół ponadgimnazjalnych na poziomie rozszerzonym (przygotowanie do sprawdzianów itp.)

Możliwe prowadzenie zajęć dla małych grup 2-3 os. (cena ustalana indywidualnie)

Cena za zajęcia jest zależna od poziomu oraz liczby lekcji

Zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek00:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2018 - 07.2019
Politechnika Wrocławska
Magister inżynier
10.2019 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Doktor
Kursy i szkolenia
12.2017
Certyfikat Brainly.pl
03.2018
Certyfikat uznania Brainly
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2019

Chodziłam do Pana Piotrka na zajęcia przez ostatni rok, przed maturą. Zajęcia bardzo intensywne, dużo kserówek i prac domowych. Pomimo ogromnych braków zdałam maturę lepiej niż mogłabym się spodziewać. Polecam wszystkim "w kłopotach" i nie tylko.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

Poprawka z matury zdana! Dużo pracy ale było warto, dzięki!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Najlepszy korepetytor ever! Dzięki Panu Piotrowi udało mi się wyjść z zagrożenia z matematyki, znacznie podniósł mój stopień wiedzy i przygotował do matury , której w życiu nie napisałabym bez jego pomocy
Co najważniejsze , super bezstresowa atmosfera a przy tym idealne wytłumaczenie wszystkiego
Polecam w 100% :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Mialam korepetycje z panem Piotrem żeby zaliczyć matematyke w maturalnej klasie a potem szybko przygotować sie do matury w tydzień zaliczyliśmy 3 lata nauki w liceum matura zdana na okolo 50% . Atmosfera fajna , mozna pożartować . Dużo zadaje nawet bardzo , ale miałam tyły w gimnazjum i teraz miało to swoje skutki . Gdyby nie czas który pan mi poświecił nie miałabym średniego wykształcenia i nie podchodziłabym do matury .Polecam wszystkim którzy nie lubią i nie umieją matematyki jak ja nauczycie sie bardzo dużo u pana Piotra!.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Poprawka w sierpniu zdana bez problemu. Miły ale wymagający korepetytor. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

Moja córka jest bardzo zadowolona z zajęć. Ja również jako rodzic jak najbardziej polecam korepetycje u pana Piotra. Dzięki nim córka poprawiła swoje oceny i już nie podchodzi tak negatywnie do matematyki. Korepetytor z dużym doświadczeniem, potrafiący przekazywać wiedzę, z dużą dawką cierpliwości. Na zajęcia przynosił również dodatkowe materiały utralajace, które oczywiście zostawiał. Polecam innym rodzicom dla swoich dzieci.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2015

W roku szkolnym 2014/2015 miałem korepetycje z Piotrkiem. Co mogę o nich powiedzieć? Uratowaly mnie przed niezdaną matematyka, bardzo miła atmosfera, materiał świetnie i spokojnie zawsze wytlumaczony zanim przystępowaliśmy do robienia zadań. Nie było problemu z dostosowaniem godzin czy też dodatkowych zajęć np. przed sprawdzianem. Polecam każdemu kto nie lubi matematyki tak jak ja nie lubiłem, jednak okazała się nie taka zła. W roku 2015/2016 mam nadzieję, że również uda mi się dostać do Piotrka na korepetycje! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.