Sylwia Szewczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kwidzyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szkoła Języków Obcych Exakt zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe na kursy języka hiszpańskiego o różnym poziomie zaawansowania. Nasi lektorzy to wyłącznie osoby z wykształceniem filologicznym, z przygotowaniem pedagogicznym mieszkające w Hiszpanii przez co najmniej 2 lata, znające kulturę tego kraju. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu sprzętu interaktywnego, mobilizują do szybkiej komunikacji w języku obcym. Zapisy pod nr tel.: 697 307 375 lub osobiście w siedzibie szkoły przy ul. Grunwaldzkiej 9, sekretariat I piętro, sala 7

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Sylwia Szewczyk
ul.Grunwaldzka 9
82-500 Kwidzyn
NIP: 669 217 71 65

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.