Ostatnia aktywność:
14 dni temu
Szczecin
Stargard Szczeciński
Język hiszpańskicena do ustalenia

Ewa

Opis ogłoszenia

Udzielę lekcji języka hiszpańskiego (indywidualnie lub grupowo na terenie Szczecina i Stargardu Szczecińskiego). Posiadam certyfikat Unicert III Europejskiego Uniwersytetu Viadrina w Niemczech. Odbyłam semestr zagraniczny na Universidad de Malaga w Hiszpanii (Socrates Erasmus), oraz spędziłam 8 miesięcy w Meksyku pracując w szkole językowej. W obecnej pracy mam ciągły kontakt z językiem hiszpańskim w sytuacjach codziennych i biznesowych. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu lekcji w grupie w szkole językowej oraz indywidualnie.

W razie pytań proszę o kontakt.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.