Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Poznań (Piątkowo)
Język francuski50 / 75 min

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Attention! Język francuski w Poznaniu. Są wreszcie kursy i korepetycje właśnie dla Ciebie… To znaczy? Ciekawe, skuteczne i na luzie!:)

Wszystkich zainteresowanych nauką francuskiego wita absolwentka romanistyki UAM oraz Uniwersytetu Bretanii w Rennes, obecnie doktorantka, lektorka i tłumaczka.

Od lat prowadzę skuteczne i bezstresowe zajęcia, dzięki którym uczniowie otwierają szeroko oczy na urodę i logikę języka francuskiego:)! Udzielam lekcji na wszystkich poziomach zaawansowania. Kursy odbywają się zarówno w domu, jak i w firmach i instytucjach.

Jeśli chcesz zdać egzamin, maturę lub certyfikat (DELF, DALF etc.), porozmawiać z francuskimi przyjaciółmi lub partnerami w biznesie, zwiedzić Francję lub po prostu rozwijać się - nie czekaj!

Prowadzę również zajęcia domowe dla 2-3 osób. Zapraszam!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Bardzo polecam zajęcia u Pani Ewy. Indywidualne podejście i ciekawe metody, a także wnikliwość i konsekwencja w prowadzeniu każdego ucznia do znajomości języka - to są jej atuty. Bardzo ciekawym elementem są odwołania do materiałów multimedialnych, np. teledysków....

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.