Jakub Walczak

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków

Jakub Walczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Jakub Walczak

O mnie

Witam Serdecznie!Jako certyfikowany specjalista w dziedzinie CAD/CAM/CAE, autoryzowany certyfikowany instruktor firmy Autodesk oraz designer z kilkuletnim stażem chciałbym podzielić się z Państwem moją pasją, profesjonalizmem oraz doświadczeniem.Serdecznie Zapraszam na korepetycje z zakresu: grafiki 3D, CAD/CAM/CAE/BIM, Symulacji, druku 3D(posiadam drukarkę 3D na cele szkoleniowe), teksturowania, fotorealistycznych wizualizacji/renderingu, tworzenia dokumentacji technicznej, modelowania 3D, modelowania high and low poly, animacji oraz każdego oprogramowania firmy Autodesk.(3ds max, Revit, Inventor)Jestem prekursorem kursów z oprogramowania Autodesk Fusion 360 na terenie Polski, jak i najlepszym instruktorem dla w/w programu w roku 2018 według rankingów Autodesk.

Na co dzień pracuję w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym firmy Autodesk na stanowisku Specjalisty ds. Implementacji Systemów CAD.Zachęcam do poznania tajników modelowania 3D które zgłębiam od wielu lat.Jakub Walczak

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 02.2017
Uniwersytet Wrocławski
Inżynier
Inżynieria Środowiska
Kursy i szkolenia
12.2015
Autodesk Inventor Professional 2016
04.2016
3ds Max 2016 wizualizacje architektoniczne
08.2016
Product Design in Autodesk Fusion 360
08.2016
Design for Innovation
09.2017
Autodesk Revit - Architektoniczny
09.2017
Autodesk Certified User
10.2017
Autodesk Certified Instructor
12.2019
Inventor Certified Professional 2019
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
ABCAD
Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania CAD oraz druku 3D
03.2017 - aktualnie
CADEVENT
Tworzenie zaawansowanych projektów w oparciu o technologię CAD
05.2018 - aktualnie
CADSOFT

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Z czystym sumieniem polecam Jakuba. Jest to osoba o potężnej wiedzy, która potrafi pomoc w rozwiązaniu problemu a następnie wyjaśnić różne aspekty. Lekcje Jakub prowadzi w bardzo miłej atmosferze dzięki czemu są one przyjemne i nie monotonne. Wiedza jaką posiada na temat rodziny programów Autodesk jest bardzo wielka. Osobiście pomógł mi z problemem który wydawał mi się nie do rozwiązania. A więc z czystym sumieniem polecam Jakuba.

avatar
michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Polecam Jakuba z każdemu kto chcę wejść w tajniki projektowania 3D, wspólnie od zera dzięki korepetycją nauczyłem się tworzyć skomplikowane modele w programie fusion 360 na potrzeby druku 3D i obróbki CNC. Warto wspomnieć, że w razie potrzeby możemy uzyskać autoryzowany certyfikat Autodesk świadczący o odbytym kursie.

avatar
Michał Żelazek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

Serdecznie Polecam

Co tu duzo pisac - czlowiek legenda w wielu dziedzinach.
Zreszta widac po komentarzach innych.

Ja moge tylko powiedziec, ze gdybym w szkole mial takich nauczycieli bylbym prymusem z pierewszej lawki.

Obecnie nie ma dla mnie zagadnien niezrozumialych w Fusion 360. Wszystko jest banalne i oczywiste.

Fusion 360 plonie mi w rekach.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Pan Jakub to wspaniały nauczyciel, który pomógł mi opanować podstawy programu w bardzo krótkim okresie czasu :) Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze, a Pan Jakub zawsze był punktualny, świetnie przygotowany i nieustannie uśmiechnięty! Poleciłabym te zajęcia każdemu

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Super człowiek. W 100% polecam Jakuba. Szybka pomoc przy projekcie . Łatwy kontakt, profesjonalizm, duża wiedza, terminowość. Polecam !!!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Z Jakubem wymieniliśmy się nawzajem dużą ilością wiedzy i doświadczenia. Jako osoba, która również uczy grafiki 3D (w nieco innej branży) bez wahania mogę pochwalić sposób w jaki Kuba przedstawia zagadnienia na poziomie zarówno podstawowym jak i profesjonalnym. Odnaleźliśmy też wspólny język na koleżeńskim gruncie. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.