Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia45 / 45 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/542 opinie

Opis ogłoszenia

MATURA 2018/2019.Korepetycje u nauczycielki i doktorantki Chemii na UMCS, w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowanie do MATURY, SPRAWDZIANÓW, testów i poprawek . Dla swoich uczniów przygotują notatki, arkusze maturalne, a także różnego typu zadania do ćwiczenia bieżącej partii materiału. Po zajęciach uczeń dostaje zadania, które mają na celu wyćwiczenie i utrwalenie danego zagadnienia realizowanego na zajęciach. Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Zapraszam;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 42
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Pani Ewelina ma przede wszystkim świetne podejście do uczniów, widać że praca z młodzieżą to jej pasja. Jest osobą wymagającą, ale jednocześnie bardzo ciepłą i wyrozumiałą. Dostosowuje indywidualny program nauczania w zależności od potrzeb i oczekiwań ucznia. Zależy jej na tym, aby każdy maksymalnie wykorzystał swoje umiejętności. Pani Ewelina przerobiła ze mną mnóstwo zadań maturalnych, które były podzielone na poszczególne działy tematyczne, dzięki czemu nauka przebiegała w sposób uporządkowany i w każdej chwili mogłam zajrzeć do otrzymanych materiałów. Część zadań przerabiałyśmy wspólnie na lekcji, resztę dostawałam do domu, dzięki czemu pani Ewelina mogła wychwycić moje ewentualne błędy i niedociągnięcia. Jeśli któreś zagadnienia sprawiły mi problem, pani Ewelina ponownie je omawiała i szukała podobnych zadań, dzięki czemu nawet coś, co wydawało mi się niemożliwe do zrozumienia, okazywało się logiczne. Po każdym dziale tematycznym, pani Ewelina przygotowywała test składający się głównie z maturalnych zadań, co pozwalało ocenić moje postępy i było świetnym ćwiczeniem przed tym właściwym, stresującym egzaminem. Przygotowując uczniów do matury, pani Ewelina uczy logicznego i samodzielnego myślenia, ma skuteczne sposoby na wytłumaczenie nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień, zachowując przy tym cierpliwość. Zaczynając naszą współpracę, nie pomyślałabym, że będę w stanie przyswoić tak ogromną ilość materiału w niecały rok. Dzięki niej również uwierzyłam w swoje możliwości i czułam się zmotywowana do nauki jak nigdy wcześniej. :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Eweliny, które zawsze są przeprowadzane w miłej atmosferze. Pani Ewelina jest osobą wymagającą, która potrafi nauczyć chemii od podstaw. Dzięki niej zrozumiałam chemię. Uważam, że jeśli chodzi o przygotowanie do matury to nie mogłam trafić lepiej. Jestem w pełni zadowolona i całkowicie polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia u pani Eweliny. Dzięki niej przerobiłam setki zadań, które sprawdziła i wytłumaczyła zadania problemowe. Na lekcjach panuje miła, przyjazna atmosfera. Rok przygotowań do poprawy matury nie był rokiem zmarnowanym. Polecam serdecznie!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Trafiając do Pani Eweliny rok temu nigdy nie pomyślałabym ze ktos moze wcisnąć mi do głowy taki ogrom materiału ! Zawsze konkretna , bardzo wymagająca ale przy tym ciepła i miła.Pani Ewelina tłumaczy wszystko po koleji i zrozumiale , nie ma problemu z powtórzeniem czegos jesli tego nie rozumiemy. Rozwiewa każde watpliwości, angażuje sie w zajęcia. Daje sporo zadań do domu, robi testy sprawdzające.Uczy rozwiązywać zadania wszelkiego typu szybko i ze zrozumieniem. Jednym zdaniem - korepetycje najwyższych lotów ! Serdecznie polecam ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Myślę, że ocena "bardzo dobry" to za mało :) Pani Ewelina wkłada duzo pracy i serca w zajęcia, angażuje się w nie a każde zajęcia są zaplanowane i dokładnie przemyślane. Na zajęcia chodzę rok, przygotowuję się do matury. Dzięki pomocy Pani Eweliny myślę, że żadne zadanie nie sprawi mi trudności, bo ilość zadań przerabianych na zajęciach odpowiedni przygotowuje do egzaminu maturalnego. Atmosfera na zajęciach jest świetna, chodzę na zajęcia z uśmiechem i dzięki wsparciu Pani Eweliny idę z optymistycznym nastawieniem na egzamin maturalny. Z całego serca polecam !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2016

Pani Ewelina podchodzi do każdego ucznia indywidualnie z pełnym profesjonalizmem. Jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Lekcje prowadzone są w bezstresowej atmosferze, co sprzyja przyswajaniu materiału, który jest tłumaczony w łatwy do zrozumienia sposób. Dodatkowo duża ilość zadań pozwala utrwalić wiedzę. Pani Ewelina zawsze cierpliwie tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia do skutku, jednocześnie wymaga naszego zaangażowania, co mobilizuje do nauki. Serdecznie polecam! :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2016

Chodzę do Pani Eweliny na korepetycje już przez rok, pomaga mi przygotować się do matury. Bardzo podoba mi się to, że Pani Ewelina jest cierpliwa, tłumaczy dane zagadnienie tyle razy ile tego potrzebuję, jeśli coś sprawia mi trudność poświęca swój czas i przygotowuje kolejną partię zadań z danego tematu. Po kilku działach przygotowuje test, który ma na celu to, abyśmy zobaczyli co zdążyliśmy zapomnieć i tym samym wie, co sprawia nam trudność i do czego musimy jeszcze wrócić. Test nie budzi we mnie stresu, ponieważ wiem, że to czego nie będę na nim umiała zostanie mi jeszcze raz spokojnie wytłumaczone. Podchodzi do ucznia indywidualnie, szczerze jej zależy, żebyśmy osiągali jak najlepsze wyniki. Co tydzień jadę na korepetycję z wielką chęcią, dlatego polecam wszystkim zajęcia u Pani Eweliny :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Pani Ewelina prowadzi korepetycje w bezstresowej atmosferze, co pozwala na dokładniejsze zrozumienie tematu. Jest bardzo cierpliwa i wszystko tłumaczy w prosty i łatwy do zapamiętania sposób. Duża ilość zadań umożliwia utrwalenie zagadnień. Pani Ewelina podchodzi do ucznia w indywidualny sposób i widać że zależy jej żeby każdy zrozumiał chemię w jak największym stopniu :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Przez moje poprzednie korepetycje totalnie znienawidziłam chemie. Trafiając do Pani Eweliny całkowicie zmieniłam swoje zdanie. Chemia nie sprawia mi teraz takiej trudności jak kiedyś. Lekcje są prowadzone w prawdę bardzo luźnej a przede wszystkim bezstresowej atmosferze. Pani Ewelina to bardzo rzetelna i kompetentna osoba z duża wiedzą. Robiąc testy sprawdzające mobilizuje do nauki oraz w prosty i logiczny sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zadania obliczeniowe.
Szczerze polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2015

Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze, dzięki czemu zrozumienie chemii staje się o wiele prostsze. Duża liczba zadań domowych (od łatwych po te trudniejsze) pomaga sprawniej opanować materiał a konsekwentność i cierpliwość nauczycielki mobilizują do cięższej pracy. Szczerze polecam :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Pani Ewelina do ucznia podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Na zajęciach panuje miła i bezstresowa atmosfera. Jest bardzo cierpliwa i kompetentna, łatwo nawiązuje kontakt z uczniem. Zagadnienia tłumaczy w jasny i zrozumiały sposób. Zawsze chętna do pomocy. Szczerze polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Zajecia chemii z Pania Ewelina to sama przyjemnosc. Lekcje przebiegaja w bardzo milej atmosferze, kazdy dzial jest starannie wytlumaczony, duza liczba zadan rozwiazywana na zajeciach pomaga jeszcze lepiej utrwalic wiedze. Pani Ewelina jest zawsze przygotowana i starannie tlumaczy kazde nawet najtrudniejsze zagadnienie. Jest wymagajaca dzieki czemu mobilizuje do nauki i zacheca do poznawania chemii. Szczerze polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Dobrze zorganizowane lekcje, w bezstresowej i przyjemnej atmosferze. Tematy wcześniej nierozumiane przeze mnie, dziś są dla mnie "bułką z masłem" :) Nauczycielka wymagająca intensywnej pracy, nie tylko na lekcjach ale i w domu. Polecam!!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Zanim udałem się na korepetycje do Pani Eweliny moja wiedza z chemii była praktycznie zerowa, mimo że był to początek klasy maturalnej. W tym momencie czuję się przygotowany do matury bardzo dobrze. Na zajęciach każdy temat tłumaczony jest w zrozumiały sposób, ze wskazaniem na najważniejsze elementy. Oprócz tego przerabiana i omawiana jest niezliczona ilość zadań z każdego działu(..a i prac domowych jest nie mało)...i jeszcze jedno-nikt tak jak Pani Ewelina nie potrafi zmotywować do nauki, a to chyba najważniejsze :)

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Lekcje są uporządkowane, wszystko po kolei jak należy, dużo zadań do ćwiczenia materiału, przede wszystkim miła atmosfera, bez stresu. Zainteresowanym polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Świetnie zorganizowane, uporządkowane lekcje, w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Zawsze jest szansa o coś zapytać i poprosić o dodatkowe wytłumaczenie problemu. Wymaga, ale potrafi przekazywać wiedzę co sprawia, że z każdej lekcji uczeń wynosi nową, przydatną (a przede wszystkim praktyczną) wiedzę.

Sama jestem zachwycona i polecam wszystkim dla których chemia stanowi problem. Zaręczam- bo tych lekcjach nigdy już nim nie będzie! :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Naprawdę fachowe przygotowanie do zajęć. Mając w pierwszej klasie gimnazjum ocenę 3, a w trzeciej klasie gimnazjum chodząc na korepetycje mam na półrocze szóstkę.
Chemię naprawdę da się polubić tylko wszystko zależy od tego kto cię uczy. Ewelina to osoba bardzo sympatyczna ale także wymagająca.
Naprawdę polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2014

Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia są dokładnie tłumaczone a później przećwiczone na przykładach. Jestem zadowolona z korepetycji i szczerze polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Długo zastanawiałam się nad wyborem korepetytora, który przygotowałby mnie do poprawy matury z chemii rozszerzonej. Potrzebowałam kogoś, kto rozwieje wątpliwości, narzuci tempo pracy i zmotywuje do systematycznej nauki. Ewelina jest właśnie taką osobą. Cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie, obrazuje je na przykładach i dorzuca do tego sporo zadań, dzięki którym z łatwością można utrwalić zdobytą wiedzę. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy mają problemy z chemią, czy, tak jak ja, potrzebują usystematyzować to, czego nauczyli się w szkole.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2014

Potrafi nawiązać dobry kontakt z uczniem, bardzo prosto, dokładnie i konkretnie przekazuje wiedzę. Efekty szybko są widoczne.Polecam.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2014

Moje problemy z chemią zaczęły się kiedy poszłam do gimnazjum. Miałam same kiepskie oceny, nauczycielka była beznadziejna a z lekcji praktycznie nic nie wynosiłam. W końcu stwierdziłam, że nie może tak dłużej być i powiedziałam mamie, żeby zapisała mnie na jakieś korki. No i tak się zaczeło, co tydzień chodziłam do Pani Eweliny, aby nadrobić zaległości. Jest ona osobą bardzo komunikatywną i miłą oraz świetnie tłumaczy wszystko krok po kroku. Obecnie jestem w drugiej klasie gimnazjum i moja propozycja z chemii to 5. Sami widzicie, jak z 2 można się "podnieść" na ocenę bardzo dobrą. WIĘC NIE CZEKAJ DŁUŻEJ TYLKO ZADZWOŃ DO NIEJ I UMÓW SIĘ NA KORKI.

Pozdrawiam.

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Chemia nie jest trudna od kiedy znalazłam Panią Ewelinę. To osoba z profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy. Dokładne tłumaczenie i ogromna cierpliwość dają szybkie efekty. Polecam wszystkim serdecznie....

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Genialna atmosfera i świetne rezultaty. Gorąco polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Każdemu poleciłabym korepetycje z Panią Eweliną. W gimnazjum mając słabą dwóję dzięki jej pomocy w krótkim czasie wyciągnęłam się na piątkę i dzięki różnorodnym materiałom zostałam idealnie przygotowana do egzaminu gimnazjalnego. Kiedyś nie lubiłam chemii, dziś jestem w klasie biolchem i zamierzam kontynuować współpracę aż do matury. Pani Ewelina ma bardzo dobre podejście do uczniów, wszystko dokładnie tłumaczy, otrzymujemy świetne materiały i co najważniejsze mam rezultaty w ocenach i na egzaminach. POLECAM!!! :)

avatar
Rudolf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2014

Zajecia z Panią Eweliną są bardzo przyjemne, prowadzone w milej atmosferze, a wyniki takich zajęć są ogromne!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Zajecia z Pania Ewelina sa bardzo przyjemne. Odbywaja sie w fajnej atmosferze. Na zajeciach przerabiane sa duze ilosci przykladow, z ktorych uczen wykonuje znaczna wiekszosc :)

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2014

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Eweliną. Sposób prowadzenie lekcji dostosowuje do ucznia, jego potrzeb i charakteru. Jest bardzo zorganizowana, wkłada wiele pracy w przygotowanie się do zajęć. Osoba bardzo miła i kontaktowa. Serdecznie polecam !! : )

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2014

Zajęcia z Panią Eweliną są wspaniałe, prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Wszystko jest dobrze tłumaczone, krok po kroku. Widać, że Pani Ewelina bardzo się stara i zależy Jej na dobrych wynikach swoich uczniów. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i serdecznie polecam :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2014

Pani Ewelina to świetna korepetytorka, wszystko dokładnie przerabia i cierpliwie tłumaczy niezrozumiałe zagadnienia aż do skutku, chociaż przy niej materiał i tak szybko staje się zrozumiały. Dużym plusem są notatki z zajęć i bezstresowa, koleżeńska atmosfera. Pomimo iż nigdy nie byłam asem z chemii, to po zajęciach z Panią Eweliną czuję, że matura nie będzie taka straszna :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

Serdecznie polecam! Korepetycje w miłej, bezstresowej atmosferze, a rezultaty bardzo duże!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2014

Gorąco polecam! Korepetytorka w prosty sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, zależy jej na zrozumieniu materiału przez ucznia, w pełni angażuje się w zajęcia. Przygotowuje także materiały pomocnicze, zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolana z zajęć prowadzonych przez Panią Ewelinę, uważam,że jest to osoba naprawdę godna polecenia.Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, tematy są zawsze dobrze tłumaczone.Korepetytorka posiada wiele własnych materiałów, które umożliwiają uczniowi lepsze zrozumienia problematycznego zagadnienia. Gorąco polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Pani Eweliny. Tematy są wspaniale wytłumaczone, wszystko krok po kroku spokojnie i jasno przekazane. Jest to jedyny korepetytor którego mogę polecić. Zachęcam wszystkich którzy mają jakiś problem z chemią na zajecia do Pani Eweliny. Polecam bo naprawdę warto!!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2014

Korepetycje prowadzone w miłej atmosferze, Ewelina wszystko fajnie tłumaczy, poświęca tyle czasu ile potrzeba na zrozumienie danej partii materiału. Gorąco polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2014

Zajęcia są prowadzone w pełni profesjonalnie. Długo szukałem dobrego korepetytora z chemii i w końcu trafiłem na odpowiednią osobę. Gorąco polecam.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2013

Korepetytorka bardzo sympatyczna , zaangażowana w lekcje , dostarcza na każdą lekcje materiały pomocnicze , umiejąca przekazać wiedze w prosty i logiczny sposób.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2013

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, ponieważ co lekcje otrzymuje materiały pomocnicze do nauki, korepetytorka jest bardzo zaangażowana w zajęcia. Można sie z nią dobrze porozumieć.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2013

Pani Ewelina zwięzle i konkretnie wyjaśnia w logiczny sposób, a dobry kontakt z uczniem i duże zaangażowanie daje gwarancje zrozumienia materiału, przy tym solidna i cierpliwa.Polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Jedyny korepetytor, którego mogę szczerze polecić i z którego jestem w stu procentach zadowolona. Zawsze miło, zwięźle i zrozumiale. Naprawdę polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Pani Ewelina zawsze rzetelnie przygotowuje się do prowadzonych zajęc. Widac, że zależy jej na wynikach swoich uczniów. Bardzo dobrze tłumaczy, cierpliwie, krok po kroku.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Miła atmosfera co najważniejsze wspaniałe rezultaty, szybka i skuteczna nauka. Wszystkim serdecznie polecam. Szybka i co najważniejsze SKUTECZNA nauka!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2012

Pełen profesjonalizm! Dziewczyna naprawdę się stara i szczerze zależy jej na dobrych wynikach swoich uczniów. Widać wyraźnie, że ucząc innych robi to co lubi. Gorąco polecam i pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.