Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 / 60 min

Ewelina

Opis ogłoszenia

Jeśli potrzebujesz powtórki z lektur, nie odróżniasz głoski od litery, nie pamiętasz, czym są oboczności w temacie, bądź masz problem ze składnią lub fleksją polską, chętnie Ci pomogę! Przygotuję Cię również do egzaminu po 6 klasie, bądź po gimnazjum, a jeżeli jesteś maturzystą i potrzebujesz rady eksperta i pomocy przy pisaniu pracy, dobrze trafiłeś! Pomogę Ci chętnie z języka polskiego, niemieckiego, poćwiczę z Tobą dykcję.
Mogę przyjechać do Ciebie albo zaprosić Cię do siebie. Korepetycji mogę udzielać każdego dnia w godzinach popołudniowych, również przez okres wakacji.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek18:00 - 20:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.