Ewelina Gacek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice (Zadole)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia80 / 60 min

Ewelina Gacek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Mam na imię Ewelina, jestem studentką 5 roku kierunku lekarskiego. Prowadzę zajęcia przygotowujące do matury z biologii. Jeżeli będziesz pracować to osiągnięcie wysokiego wyniku na maturze będzie tylko formalnością . Jestem wymagająca, pracuje z uczniem na zajęciach, zadaje pracę do domu, przeprowadzam sprawdziany, próbne matury. Wszystko to omawiamy szczegółowo, pracujemy nad najtrudniejszymi dla ucznia zagadnieniami. Często powtarzamy tematy które sprawiały największy problem przez co cały materiał składa się w jedną spójną całość co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia naukę kolejnych działów.

Wymagam od ucznia sumienności i kładę nacisk na poprawne robienie zadań i dużej ilości matur co przygotowuje do napisania egzaminu maturalnego bez stresu i z pewnością zawarcia w odpowiedzi wszystkiego co wymagane przez aktualny klucz

Korzystam z najlepszych zbiorów zadań, podręczników oraz materiałów. Materiały tworzone i na bieżąco aktualizowane pomagają uczniom w szybszym przyswajaniu wiedzy.

Jako uczeń musisz wiedzieć, nie będzie prosto, ale zrobimy wszystko, żeby maksymalnie skrócić i ułatwić przyswojenie całego materiału potrzebnego do napisania matury na wysoki i satysfakcjonujący wynik.

Cel korepetycji:
1. Nauczenie się materiału od podstaw
2. Uzupełnienie braków
3. Wyprzedzenie materiału
4. Świetny wynik na maturze
5. Wymarzone studia i pełna satysfakcja

Program zajęć który jest powyżej to tylko duży skrót pokazujący w jaki sposób będziemy działać.

Lekcje odbywają się u mnie w Katowicach - Zadole. Lub u ucznia w wymienionych miastach po lewej stronie oraz okolicy - promień ok. 20km.

Numer telefonu: 882 342 552 - gdybym nie odbierała proszę pozostawić smsa, oddzwonię :)

Certyfikaty: Uczestniczka olimpiady biologicznej oraz chemicznej, Wyróżniona praca na olimpiadzie biologicznej. Dyplom najlepszej chemiczki i najlepszego biologa w liceum. Studentka 5 roku kierunku Lekarskiego. Kwalifikacja na kierunek lekarski z 1 listy we wszystkich miastach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Profesjonalizm, sumienność, niezawodność, empatia, wysoki poziom, dopasowanie materiału do wiedzy ucznia, dużo powtórek i zadań maturalnych, zaangażowanie, miła atmosfera na zajęciach - to słowa które opisują korepetycje udzielane przez Panią Ewelinę, po roku widzę ogromne efekty i nie boje się już matury z biologii! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Jestem pod wielkim wrażeniem i z całego serca polecam Panią Ewelinę. Miałam duże problemy z niektórymi działami i po współpracy w przygotowaniu do matury zostało mi wszystko wytłumaczone w przystępny sposób. Jednak biologia nie jest taka straszna, dużo nauki, dużo zadań ale efekt super. Polecam serdecznie

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2018

Przez długi czas szukałam dla swojej córki korepetytora, który spełniłby wszystkie moje oczekiwania, jednakże zawsze było jakieś ale, a to problem z terminami, problem z dojazdem, niesłowność lub brak wystarczającej wiedzy, dopiero gry trafiliśmy do Pani Eweliny przekonaliśmy się jak wygląda wzorowe podejście do ucznia. Zajęcia zawsze przygotowane tak jak powinny wyglądać, bezstresowa atmosfera pracy, całą godzinę pełne zaangażowanie. Pani Ewelina sprawiła, że córka już nie stresuje się sprawdzianem czy kartkówką, ponieważ zawsze jest świetnie przygotowana. Oczywiście to wymagało dużej ilości pracy, ale teraz już wszystko idzie gładko. Rozległa wiedza, którą posiada Pani Ewelina przydaje się na każdych zajęciach, córka mówiła, że Pani Ewelina była w stanie zaciekawić ją biologią i tematami które przerabiają na zajęciach. Ogromnym plusem było to, że prace domowe były sprawdzane zawsze na czas. Córka zaczęła również chętniej uczyć się innych przedmiotów mając więcej czasu w przypadku jak materiał był już znacząco wyprzedzony w porównaniu do tego co przerabiała w szkole. Gdy zaczynała korepetycje oceny typu dopuszczający i dostateczny nie były rzadkością, teraz są to oceny bardzo dobre – fakt ten mówi sam za siebie. Cena jest odzwierciedleniem jakości, naprawdę warto. Pozdrawiam – mama Karoliny

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Bardzo polecam wszystkim którzy przygotowują się do matury. Ewelina zawsze jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, zna dokładnie cały materiał i przekazuje go w zrozumiały sposób. Wie na co zwrócić uwagę pod kątem klucza maturalnego i haczyków w zadaniach. Zadawane są prace domowe które dostajemy sprawdzone na następnych zajęciach i omawiamy co można było poprawić lub jak zrobić je poprawnie. Wie jak pracować z kluczem którego najbardziej się obawiałam. Zaczęcie zajęć od metabolizmu było rzutem na głęboką wodę ale rozumiem już ten i inne działy jak nigdy dotąd. Co z tego, że inni korepetytorzy byli tańsi skoro nie potrafili przekazać mi wiedzy na takim poziomie. Ogromnym plusem było dla mnie też to, że Ewelina mocno motywowała mnie do nauki :) Korepetycje warte każdej złotówki i każdej minuty. Polecam serdecznie :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Polecam korepetycje z Eweliną. Jestem bardzo zadowolona z każdej lekcji która się odbyła, przebiegały zawsze w świetnej atmosferze, według ściśle ustalonego planu dzięki któremu udawało się wszystko przerobić. Wyniosłam z zajęć sporą dawkę wiedzy :) Ewelina w bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć to co zawsze wydawało mi się bardzo trudne. Dzięki niej świetnie zdałam maturę. Wiem, że wiele rzeczy będę pamiętać jeszcze długo bo Ewelina przedstawiała wiele fajnych porównań, skrótów i wplatała w biologię też rzeczy które są praktyczne. Polecam i powodzenia innym maturzystom! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Polecam z całego serca, na początku w jakiś miesiąc zrobiliśmy moje zaległości, później w sumie troche zaległości troche bieżącego materiału, zaczęłam mieć coraz lepsze oceny w szkole. Teraz robimy już materiał do matury, 2 klasę skończyłam z oceną 5. Polecam! :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Po 2 latach przygotowań byłam pewna, że na maturze pójdzie świetnie. Teraz jako świeżo upieczona studentka potwierdziłam się w tym jeszcze bardziej :) Ewelina jest bardzo wymagająca, nie to co inni korepetytorzy u których byłam, trzeba się przygotować na dużo pracy, ale jak widać warto. Rady który od niej otrzymywałam dotyczyły nie tylko samego materiału ale też tego jak się uczyć wydajnie i nie tracić na to niepotrzebnie czasu. Do tego wplatanie medycznych ciekawostek do świata biologii bardzo umilało zajęcia. Polecam!!! :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Po wynikach matur i listach na uczelnie chciałabym bardzo podziękować za super przygotowanie. Zajęcia warte każdej ceny. Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Zdecydowanie polecam zajęcia z Eweliną. Korepetycje są prowadzone w przemiłej atmosferze, chociaż zajęcia są bardzo wymagające to warto bo przekłada się to później na wynik na maturze. Materiały przygotowane na każde zajęcia pomagają szybciej ogarnąć zakres do matury. Po 8 miesiącach korepetycji byłam pewna i spokojna na maturze, że będzie dobrze. No i było wynik wystarczył do dostania się na wymarzoną farmację :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Zajęcia z Eweliną były najlepszymi zajęciami z biologii na jakie chodziłam i jak się okazało najskuteczniejszymi. Na zajęciach poza nauczeniem się ogromnej ilości nowych rzeczy, przerobiliśmy i powtórzyliśmy cały materiał, oraz to co było dla mnie najważniejsze nauczyłam się pisać pod klucz maturalny. W trakcie nauki u Eweliny rozwiązałam ogromną liczbę zadań maturalnych, zrozumiałam jak je robić i z zajęć na zajęcia było widać postępy. Maturę udało się poprawić z 62% na 90%. Po listach na uczelnie mogę już się pochwalić, lekarski kierunek w kieszeni. Dziękuję za super rok! :)

Ewelina Gacek

Kasiu ciężko pracowałaś to się udało! :) Gratulacje. A Mateuszowi na pewno w przyszłym roku również się uda, pracujemy dalej, 3 klasa i matura już za rok! :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Ewelina to najlepsza korepetytorka z jaką miałam do tej pory do czynienia. Miała zajęcia z kilkoma korepetytorami ale to właśnie Ewelina wymagała ode mnie najwięcej co bardzo motywowało mnie do pracy. Teraz mogę powiedzieć, że było warto, cały rok pracy ale kierunek lekarski osiągnięty z 1 listy z maturą z biologii na 93%. Udało się! Z czystym sumieniem polecę każdemu kto chce napisać maturę z biologii na wysoki wynik! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.