Ewa Sztomberska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Wos30 - 35 / 60 min

Ewa Sztomberska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Historyk regionalista, genealog i absolwentka prawa udzieli korepetycji z historii, łaciny i wiedzy o społeczeństwie. Przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek i egzaminów (gimnazjalny, matura). Cena 30zł u mnie, 35zł z dojazdem do ucznia.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Ewa Sztomberska
ul. Nadbystrzycka 189B/15
20-506 Lublin
NIP: 7931527090

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 listopada 2020

Osoba, do której dzwoni się na podany powyżej numer śmieje się złośliwie i ironicznie do ucha, że musiała zajść pomyłka, bo numer ten nie należy do niej.Dwuznacznie można takie zachowanie interpretować.
Jeśli ogłoszenie jest nieakrualne t po pierwsze powinno się usunąć bądź skontaktować się z administratorem e-korepetycje.net, albo po prostu mieć trochę tupetu i powiedzieć, że ogłoszenie jest już nieaktualne,, lepsze to niż wciskać tanią bajeczkę" pomyłka".To jświadczy o braku profesjonalizmu i jest to mówiąc kolokwialnie nieuczciwe i jest to traktowanie ludzi jak śmieci.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.