Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biznes160 - 180 / 45 min

Ewa

Opis ogłoszenia

I am an experienced teacher and examiner preparing IB students for Business Management exams. My students receive high grades - well above the world average. Every year a few of them succeeds to get a maximum score (7) from business exam and/or the Internal Assessment.
Would you like to revise theory? Practise exam tasks? Or maybe you need support in writing the Internal Assessment or Extended Essay? If your answer is YES to any of the questions, I am a good choice. In case of support in writing IA or EE the fee is PLN180 per 45min.

Jestem doświadczonym nauczycielem przygotowującym uczniów do matury międzynarodowej z biznesu. Jestem również egzaminatorem tego przedmiotu. Mogę pochwalić się wysokimi wynikami uczniów - znacząco powyżej średniej światowej. Corocznie część z nich osiąga maksymalną ocenę (7) z egzaminu oraz z Internal Assessment.
Chcesz nadrobić zaległości? Powtórzyć i utrwalić materiał z podręcznika? Przećwiczyć zadania egzaminacyjne? A może potrzebujesz wsparcia przy pisaniu Internal Assessment albo Extended Essay? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś TAK, zgłoś się do mnie. Stawka za pomoc w napisaniu EE lub IA wynosi 180zł za 45min.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.