Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa
Katowice
Bielsko-Biała
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 45 min

Imię

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantką na Wydziale Biologii i Biotechnologii. Dydaktyką zajmuję się od 3 lat, prowadzę zajęcia przygotowujące do matury z biologii. W swojej pracy staram się wydobyć z ucznia to co najlepsze – wskazać w czym jest dobry i nad czym powinien więcej pracować. Nie daję prostych rozwiązań lecz nakierowuję na właściwy tok myślenia. Z doświadczenia wiem, że każdy może osiągnąć wszystko, na co tylko się odważy. Jeżeli zależy Ci na samorozwoju i jesteś gotowy/a na ciężką pracę – zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2018

Pani Ewa jest bardzo dobrą korepetytorką. Motywuje do robienia zadań oraz do nauki. Pilnuje rozwoju! Służy pomocą o każdej porze dnia i nocy, odpowiedzi są wyczerpujące i zrozumiałe! Lekcje odbywał się w sposób zorganizowany i zaplanowany. Pani Ewa nie miała problemu co do zmiany godziny/terminu zajęć-zawsze była otwarta i nie miała problemów (nawet będąc daleko za granicą na wakacjach prowadziła zajęcia zgodnie z obietnicą). Zadawała prace domowe oraz sprawdzała czy się przygotowałam do zajęć, mówiła wiele ciekawostek. udało mi się poprawić maturę.
Bardzo zachęcam jeśli ktoś ma wątpliwości bo naprawdę warto ;-)
cena również jest adekwatna co do czasu trwania zajęć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Pani Ewa pomagała mi w przygotowaniach do matury z biologii. Dzięki tej pomocy nauczyłam się rozwiązywać zadania maturalne i uzyskałam wynik, który pozwolił mi na dostanie się na studia medyczne. Pani Ewa jest cierpliwa, zaangażowana, pomocna i w bardzo jasny, łatwy do zrozumienia i zapamiętania sposób tłumaczy trudniejsze zagadnienia. Ma dużą wiedzę, która potrafi skutecznie przekazać. Jest wymagająca, wskazuje błędy i przy tym motywuje do dalszej pracy. Oprócz tego Pani Ewa jest bardzo sympatyczna i bez problemu można się dogadać, jeśli chodzi o terminy zajęć. Bardzo się cieszę, że miałam okazje współpracować z Panią Ewą i szczerze wszystkim polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Pani Ewa pomagała mi przygotować się do matury z biologii. Bardzo miło wspominam tę współpracę. Przede wszystkim jest osobą niezwykle kompetentną z ogromną wiedzą. Pani wymagająca, ale przy tym bardzo motywująca i zawsze pomocna. Pomogła mi uporać się ze wszystkimi typami zadań z matury. Gorąco polecam każdemu, kto ma problemy z biologią lub szuka pomocy przed egzaminem maturalnym z ambicjami na Uniwersytety Medyczne! :))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Z Ewą uczyłam się do mojej matury z Biologii i była to najlepsza decyzja w życiu! Zrozumiałam jak rozwiązywać zadania maturalne ale także zaczęłam rozumieć samą biologię. Gdyby nie Ewa nie przygotowałabym się do egzaminu. Jest to bardzo rzetelna osoba, która zawsze znajdywała dla mnie czas i wspierała bardzo podczas całej naszej nauki. Jej praca to serce jakie wkłada w to co robi, zadbała nawet o moje słownictwo biologiczne wysyłając mi artykuły na różne ciekawe, związane z Biologią tematy! Życzę każdemu takiej korepetytorki. Jest zdecydowanie najlepsza :))

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Bardzo polecam korepetycję u Pani Ewy. Pomimo dużych zaległości, udało mi się zaliczyć biochemię. Pani Ewa jest bardzo cierpliwą, wyrozumiałą osobą, która posiada ogromną wiedzę i bardzo angażuje się w to co robi. Korepetycje prowadzone są w przyjemnej atmosferze :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Pani Ewa pomagała mi w przygotowaniu się do credit testu z przedmiotu medical biology. Jestem niezmiernie wdzięczna za tak rzeczowe podejście do sprawy, Pani Ewa była przygotowana do tak nietypowych zajęć mimo tego, ze zgłosiłam się do niej w ostatniej chwili. Przestawiła mi sposób rozwiązywania zadań, przypomniała wszystkie reguły, o których powinnam pamiętać. Odpowiadała na moje pytania nawet pozno w nocy mimo tego, ze nasza lekcja już dawno się zakończyła. Na własna rękę szukała dla mnie materiałów, dzięki którym mogłam lepiej zobrazować sobie, zrozumieć wszystkie tematy poruszane na zajeciach.
Dzięki Pani Ewie zdałam test na satysfakcjonujący mnie wynik, za co jeszcze raz dziękuję, a osobie, która szuka opinii na temat zająć z tym korepetytorem-szczerze polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Serdecznie dziękuję Pani Ewie za pomoc w wytłumaczeniu zagadnienia
z zakresu biologii. Pani Ewa bardzo rzetelnie wyjaśniła coś, co sprawiało mi niebywałą trudność. Jej profesjonalizm i zaangażowanie pozwalają uznać, że jest osobą posiadającą doskonałą wiedzę z zakresu biologii. Szczerze polecam Panią Ewę jako fachowca. Serdecznie pozdrawiam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

Korepetycje u Pani Ewy prowadzone są w ciekawy sposób, dzięki nim zaczęłam rozumieć biologię, a sama matura nie wydaje się już taka straszna. Pani potrafi odpowiedzieć na każde pytanie, pomogła nadrobić mi zaległości i zainteresowała przedmiotem. Polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Pani Ewa to najlepszy nauczyciel biologii jaki milam w calej mojej edukacji. To dzieki niej nauczylam sie rozwiazywac zadania, uczyc sie na logike z nie na pamiec. To wlasnie ta osoba przekazala mi wiedze w odpowiedni sposob. Co do zajec to super atmosfera a co najwazniesze zawsze moglam sie zwrocic o pomoc z kazdyn zadaniem z ktorym mialam problemem. Najlepszy nauczyciel ever forever

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Pani Ewa to najlepsza korepetytorka na jaką można trafić, sumienna, rzetelna, zawsze przygotowana do zajęć, motywuje do nauki i co ważniejsze, sprawia że najcięższe zagadnienia wchodzą do głowy z ogromną łatwością. Przez rok współpracy, osiągnęłam upragnione wyniki na maturze, co pozwoliło spokojnie dostać się na wymarzone studia. Nie da się lepiej trafić, gorąco pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas i przekazaną wiedzę!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Bardzo polecam Panią Ewę jako korepetytorkę! Zawsze przygotowana do zajęć, rzetelnie przekazuje wiedzę. Dzięki zajęciom zdałam sobie sprawę, że biologie trzeba przede wszystkim zrozumieć, a nie jedynie wkuwać na pamięć. Korepetytorka jest osobą bardzo cierpliwą i ma w sobie dużo wyrozumiałości oraz ciepła. Po zajęciach czuje się mocno zmotywowana do dalszej pracy, wręcz zarażona nauką. Lepiej nie mogłam trafić, raz jeszcze serdecznie polecam Panią Ewę!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Bardzo polecam korepetycje u Pani Ewy. Miałam spore zaległości, które bez problemu udało się nam nadrobić. Dzięki korepetycjom, zrozumiałam zagadnienia, z których miałam problemy. Pani Ewa dysponuje ogromną ilością materiałów, zwłaszcza zadań maturalnych. Jest jednocześnie wymagająca, ale i cierpliwa. Polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Panie Ewa dzięki ogromnym pokładom cierpliwości jest świetna korepetytorką. Jest konkretna i wymagająca, a przy tym zawsze w gotowości by odpowiadać merytorycznie na wszystkie pytania. Pamięta o naszych zadaniach domowych lepiej niż My sami i tym samym mobilizuje nas do efektywniejszej pracy. Gotowa by sprostać naszym oczekiwaniom nie tylko pod względem nauki, ale także organizacji zajęć. Polecam Panią Ewę, ponieważ lubi to co robi i posiada niezbędna do tego wiedzę :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona w wykładów online. Pani Ewa prowadzi lekcje w bardzo przyjemnej atmosferze, posiada ogromną wiedzę dzięki temu odpowiada na każde zadane pytanie. Szczerze polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Z panią Ewą korepetycje odbywam od paru miesięcy. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, świetny dobór materiałów, jak i dopasowane godziny spotkań. Poprawiły się znacznie moje wyniki w nauce. Świetne przygotowanie do matury. Pani Ewa posiada ogromne doświadczenie dzięki któremu potrafi idealnie pokierować uczniem. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.