Ewa Cieslicka

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Gliwice (Politechnika)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Mam na imię Ewa i jestem studentką V roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz pracuję jako lektorka j. angielskiego. Oferuję prywatne lekcje dostosowane do Państwa poziomu i potrzeb, w tym przygotowanie do nowej matury, egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE), jak również zajęcia z konwersacji czy języka biznesu. Posiadam siedmioletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Specjalizuję się w nauczaniu American English u osób dorosłych.
Podczas swoich zajęć stawiam na przełamanie bariery językowej. Z ogromną przyjemnością pomogę Państwu ze wszelkimi trudnościami oraz dostosuję tempo i sposób nauki tak aby w jak najkrótszym czasie zauważyli Państwo postępy, a co za tym idzie nauczyli się swobodnie i śmiało komunikować.
Zapewniam szeroki wybór zróżnicowanych materiałów dydaktycznych, profesjonalizm oraz przyjazną atmosferę sprzyjającą bezstresowej nauce. Zajęcia prowadzę w Gliwicach w rejonie Politechniki oraz przez internet.
Zapraszam serdecznie do kontaktu i wspólnej nauki. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Na zajęcia do Ewy chodze już od września, każda z lekcji przeprowadzona jest profesjonalnie, starannie oraz w miłej atmosferze :)
Pierwszy raz moja bariera językowa została przełamana :) Dziękuje bardzo ! <3

avatar
Kate
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Moja bariera językowa została przełamana, chciała Ci za to !
Profesjonalne podejście do tematu.
Dziękuje.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Jestem bardzo zadowolona z miłej atmosfery podczas zajęć oraz z profesjonalnego podejścia do nauczania przez Ewę .
Polecam z całego serca !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Gorąco polecam zajęcia z Ewą. Zawsze profesjonalna, pomocna, życzliwa, gotowa do pomocy w sprawach językowych. Sama wyszukuje ciekawe materiały żeby urozmaicić naukę. Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe i profesjonalne.

avatar
Tomek P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Uczęszczam na lekcje do Ewy od ponad roku i ciężko znaleźć mi jakiekolwiek złe słowo. Ja osobiście jestem zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć, jakości i bardzo gorąco polecam.

avatar
Gloria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2019

Chodzę do Ewy na angielski od prawie 4 lat i jestem bardzo zadowolona z lekcji i efektów. Indywidualne podejście, dużo konwersacji i różnorodność. Ewa jest zawsze zaangażowana w lekcję, a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę w zakresie języka, dodatkowo atmosfera sprawia, że nauka przekształciła się w miłe spotkania a nie szkolne zajęcia. Gorąco polecam dla każdego :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Zajęcia z Ewą szybko przeszły z relacji uczeń-nauczyciel do relacji znajomy-znajomy, dzięki czemu spotkania te stały się bestresowe i nie przywołują przykrych wspomnień związanych ze szkołą.
Koleżeńska atmosfera pozwala także na poruszanie wielu luźnych tematów o których można mówić godzinami przy użyciu stosunkowo prostego słownictwa, co jest bardzo pomocne przy przełamywaniu bariery językowej.
Zajęcia są mocno personalizowane - w moim przypadku jest kładzony nacisk na konwersację, ale w momencie, gdy zaczynam, pomimo uwag, notorycznie powtarzać jakiś błąd to wtedy jest powtórzone dane zagadnienie z gramatyki(teoria + parę zadań). Natomiast, gdy byłem pół roku za granicą to dostawała formę zajęć do moich aktualnych potrzeb.
Dodatkowo Ewa jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwą osobą - zawsze skrupulatnie poprawia moje błędy, nawet gdy są to błędy których już nie powinien popełniać. Kiedy znów nie mogłem przybyć na zajęcia to nie było problemu, aby je odrobić w inny dzień.

Polecam ją jak najbardziej, gdyż jestem najlepszym przykładem, iż zajęcia z nią bardzo mocno pomagają - zanim zacząłem u niej korepetycje to w pracy klient miał trudność ze zrozumieniem mojego angielskiego, a teraz nie mam problemu, aby brać udział w zagranicznych anglojęzycznych spotkaniach, a koledzy z pracy sami podsyłają mi swoje maile, abym sprawdził czy gramatycznie są ok.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.