Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kęty
Andrychów
Kozy
Czaniec
Bujaków
Roczyny
Kobiernice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki, prowadzone indywidualnie lub również w mniejszych grupach. Pomogę z nauką bieżącego materiału, odrabianiem zadań domowych, przygotowań do wszelkich kartkówek i prac klasowych ale również do egzaminów państwowych oraz matury. 

Zapraszam do współpracy zarówno uczniów szkoły podstawowej jak i maturzystów. Podchodzę zawsze indywidualnie do ucznia z cierpliwością, w miłej i bezstresowej atmosferze z profesjonalnie przygotowanymi pomocami dydaktycznymi. 

Posiadam wieloletnie doświadczenie przy pomocy indywidualnej uczniów na różnych poziomach nauki . Zajmuje się udzielaniem korepetycji od kilku lat. Obecnie jestem studentką czwartego roku na Politechnice Krakowskiej.  

Zapraszam do kontaktu :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Profesjonalne podejście do przedmiotu jak i do ucznia. Fantastyczna atmosfera podczas lekcji oraz bardo dobre podejście do ucznia. Przygotowane materiały na dany temat. Polecam Panią Ewę

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Serdecznie polecam! Najlepsze lekcje jakie do tej pory miałam. Z zaangażowaniem, cierpliwie i w przystępny sposób tłumaczone.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Bardzo polecam, Panią Ewę dzięki której zdałam egzamin maturalny z matematyki na 80 %. Zajęcia były zawsze na wysokim poziomie. Pani Ewa była zawsze przygotowana do korepetycji oraz posiadała ówcześnie przygotowane materiały do nauki. Bardzie polecam korepetycje z panią Ewa zarówno z zakresu przygotowawczego do matury jak i dzarówno do bieżącej nauki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.