Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sieradz
Język rosyjski40 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z języka rosyjskiego. Zakres podstawowy oraz zaawansowany (szkoła podstawoawa, gimnazjum, liceum). Gwarantowana niespotykanie miła atmosfera i indywidualne podejście do ucznia, przełamanie barier językowych, radość przy uczeniu się. Jestem wieloletnią nauczycielką j. rosyjskiego i polskiego, absolwentką filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu w zakresie filologii polskiej. Miałam również możliwość studiowania w Moskwie w Instytucie Języka Rosyjskiego .

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.