Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Piekary Śląskie
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Bytom
Radzionków
Czeladź
Motywacja200 / 240 min

Ewa Bobrska

Opis ogłoszenia

Dzień dobry Państwu,
jestem związana z biznesem i ośrodkami akademickimi już od 8 lat. Posiadam tytuł magistra w zakresie psychologii biznesu i w tej samym zakresie piszę swoją rozprawę doktorską a dokładnie z zakresu chorób zawodowych. Chciałabym Państwu zaproponować wsparcie z tematyki tworzenia zespołu, budowania zaufania w zespole oraz adekwatnego motywowania jak i skutecznej obserwacji zespołu.
Zapraszam do kontaktu,
Ewa Bobrska

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.