Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Piekary Śląskie
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Bytom
Radzionków
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Doradztwo zawodowe50 - 150 / 60 min

Ewa Bobrska

Opis ogłoszenia

Dzień dobry Państwu,
jestem związana z biznesem i ośrodkami akademickimi już od 8 lat. Ukończyłam Psychologie Biznesu i aktualnie piszę doktorat w zakresie psychologii chorób zawodowych. Chętnie udzielę wskazówek m.in. co do adekwatnej prezencji, dres code, dopuszczalnych zachowań w sytuacjach trudnych jak i formułowania korespondencji czyli w skrócie biznesowego savoir vivre. Wytknę też błędy sytuacyjne i przygotuję do rozmowy rekrutacyjnej. Ponad to z miła chęcią skoryguję, lub też stworze, atrakcyjne CV (dłuższy czas rekrutowałam dla znanych agencji rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla) oraz pomogę stworzyć osobisty i chwytliwy list motywacyjny.
Zapraszam do kontaktu,
Ewa Bobrska

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.