Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Sopot
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Język rosyjski30 / 60 min

Ewa

Opis ogłoszenia

Mam na imię Ewa, na codzień jestem studentką pierwszego roku na  kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Gdańskim. Wcześniej przez rok studiowałam chemię na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, do każdego ucznia staram się podchodzić indywidualnie. Chętnię udzielę pomocy z takich przedmiotów jak: język rosyjski (poziom A1-B1/B2), język polski, chemia, matematyka. Z przyjemnością pomogę przygotować się do klasówek, egzaminów, nadrobieniu zaległości czy po prostu w przygotowaniu na zajęcia. 

Moja przygoda z językiem rosyjskim zaczęła się już w 4 klasie szkoły podstawowej, gdy zachęcona przez rosyjską kulturę zapragnęłam nauczyć się cyrylicy i tajników języka rosyjskiego.
Zapraszam na zajęcia :) 
(proszę również o podanie informacji jaki zakres materiału będziemy omawiać na zajęciach - to zdecydowanie ułatwi naszą współpracę) .

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.