Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin

O mnie

Jestem dyplomowanym nauczycielem geografii, z 30-letnim stażem pracy w szkole, z uprawnieniami egzaminatora maturalnego. Pracuję w liceum.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminu maturalnego z geografii (także tym, którzy nie są w klasie z rozszerzoną geografią). Dysponuję bogatymi materiałami: arkusze maturalne, mapy topograficzne, zestawy zadań i inne.

Jeszcze nie jest za późno. Jeśli chcesz solidnie przygotować się do matury z geografii - moja oferta jest dla Ciebie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.