Ewa Leszczyńska

Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Katowice
Bytom
Chorzów
Sosnowiec
Mikołów
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Ewa Leszczyńska

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje gry na wiolonczeli! Pomogę w ćwiczeniu uczniom szkoły muzycznej oraz przekażę swoją wiedzę dzieciom, młodzieży i dorosłym :)

Jestem absolwentką studiów magisterskich Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie wiolonczeli prof. Tomasza Lisieckiego. Obecnie pracuję w filharmonii im. L. Janacka w Ostravie. Posiadam doświadczenie zarówno w muzyce klasycznej jak i rozrywkowej, ponieważ łączę pracę w filharmonii z koncertowaniem jako członek kwartetu smyczkowego 4te Quartet, który na stałe współpracuje z wokalistą Michałem Szpakiem i koncertuje na dużych scenach, takich jak Eurowizja w roku 2016, Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, Sopot SuperHit Festiwal i wiele innych. Dzięki temu odkrywam różne walory gry na wiolonczeli i chętnie podzielę się swoją pasją z innymi :) 
Jestem laureatką licealnej Olimpiady przedmiotowej z historii muzyki, dlatego z wielką chęcią pomogę również w nauce teorii, kształceniu słuchu, audycjach itp. :)

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu
Magister
Wiolonczela
Kursy i szkolenia
06.2019
Roczny staż orkiestrowy w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu
Doświadczenie
08.2019 - aktualnie
Filharmonia im. L. Janáčka w Ostravie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.