Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Radom
Legionowo
Płock
Ostrołęka
Siedlce
Grodzisk Mazowiecki
Konstancin-Jeziorna
Historia sztukicena do ustalenia

Ewelina

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantką na Wydziale Nauk Społecznych. Moje zainteresowania naukowe są bardzo obszerne i wciąż się dokształcam zarówno na uczelni jak i za sprawą mojej pracy, w której prowadzę warsztaty z komunikacji interpersonalnej. Dzięki ukończonym studiom dziennikarskim o profilu public relations i licznym praktykom, które wtedy odbyłam jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą kontakt.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego czy też za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego :-)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.