Ewa Wierzbicka

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Warszawa (BEMOWO)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej z siedmioletnim doświadczeniem, posiadam również kwalifikacje do prowadzenia zajęć z zakresu terapii pedagogicznej . Oferuję pomoc przy odrabianiu prac domowych, usprawnianiu umiejętności pisania, czytania, liczenia. W swojej pracy staram się wykorzystywać różne formy i metody dydaktyczne (z przewagą gier i zabaw), które warunkują pozytywne nastawienie dziecka do nauki. W kontakcie z dzieckiem kieruję się życzliwością, staram się stworzyć atmosferę opartą na wzajemnej sympatii i szacunku.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.