Chatterbox- mobilny lektor języka angielskiego Ewelina Strojec

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Częstochowa (Tysiąclecie)
Katowice
Kraków
Sosnowiec
Gliwice
Tarnów
Tarnowskie Góry
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi jak i z osobami dorosłymi udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania

W związku z sytuacją epidemiologiczną oferuję zajęcia online przy użyciu dostępnych komunikatorów internetowych. 

Jeśli:
- Twoje dziecko potrzebuje pomocy w odrabianiu bieżących prac domowych, a Ty nie wiesz jak mu pomóc
- matura to bzdura? Ale jednak trzeba ją zdać - oferuję rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym w oparciu o aktualne materiały zgodne z podstawą programową
- Twoja pociecha ma przed sobą pierwszy ważny egzamin jakim jest egzamin ósmoklasisty i potrzebuje wsparcia w nabywaniu wiedzy lub uporządkowaniu wiadomości – jest to dobry czas na nadrabianie zaległości i powtórki last minute
- myślisz o wyjeździe za granicę w przyszłości (jak tylko to całe wirusowe szaleństwo się skończy) i chcesz sprawnie komunikować się w języku obcym – nie odkładaj tego na później, bo lepsza okazja może się już nie powtórzyć teraz wreszcie masz na to czas
- chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe i poćwiczyć mówienie – zapraszam na konwersacje
- Twoja pozycja zawodowa zależy od umiejętności władania językiem obcym i/ lub stanowi warunek konieczny w Twojej branży
- a może chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową i mówienie w języku angielskim okazuję się do tego niezbędne
- jesteś firmą, która chce zadbać o rozwój pracowników i potrzebujesz lektora, który dojedzie do Waszej firmy i przeprowadzi zajęcia w grupie (oczywiście będzie to możliwe po unormowaniu się sytuacji związanej z wirusem)
- chcesz wreszcie zrobić coś dla siebie i nauczyć się angielskiego korzystając z nadmiaru wolnego czasu w związku z kwarantanną

Zadzwoń do mnie! #zostańwdomualeniemarnujczasu

Nauczanie języka angielskiego to nie tylko moja praca ale również pasja. Sprawię, że nauka przestanie być dla Twojego dziecka przykrym obowiązkiem, a stanie się dobrą zabawą i przyjemnością.Udostępniam wszelkie niezbędne do nauki materiały drogą mailową. Możliwość wystawienia faktury :)
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny. Po unormowaniu/ poprawie sytuacji możliwy dojazd do ucznia na terenie Częstochowy. Cena zależna od dzielnicy. 
Chatterbox - mobilny lektor języka angielskiego Ewelina Strojec

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Chatterbox- mobilny lektor języka angielskiego Ewelina Strojec
Sportowa 103/105 m. 12
42-200 Częstochowa
NIP: 5732832085

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera. Są to zajęcia jakich szukałam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, duża cierpliwość, ciekawe zajęcia

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Polecam w 100% ! Pani Ewelina to profesjonalistka, która potrafi każdego zachęcić do nauki języka angielskiego:) Jest genialnym umysłem, pełną pasji i życia kobietą !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Wcześniej miałem już styczność z językiem, tylko "dawno temu" i... Kali jeść ;)
Przeszedłem różne szkoły i jakoś mi brakowało zacięcia, były ważniejsze rzeczy itd... U p. Eweliny nie dość, że bardzo szybko zacząłem płynnie i "poprawnie gramatycznie" rozmawiać (dziękuję!!!!!!!), to motywacja się narodziła na nowo. Nie wyobrażam sobie by w najbliższym czasie nie mówić płynnie w technicznych aspektach. Jakimś cudem język stał się łatwy ;)
Dziękuję jeszcze raz!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Ewelina jest osobą bardzo kontaktową i otwartą, w sposób przyjazny przekazuje wiedzę. Jest również bardzo wymagająca co mobilizuje do większych starań w nauce języka. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, można z nią porozmawiać na każdy temat (oczywiście w języku angielskim).
Serdecznie polecam !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Dzięki atmosferze jaka towarzyszyła naszym lekcjom nie miałem żadnych oporów, by rozmawiać po angielsku, a na ćwiczeniu mowy zależało mi najbardziej. Przedmiot ten widać że Jej hobby i nauczanie innych sprawia Jej przyjemność. Zagadnienia są przekazywane w rzetelny interesujący sposób. Serdecznie POLECAM !

avatar
German
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Baaaardzo polecam, Ewelina jest świetną i profesjonalną nauczycielką angielskiego, zawsze przygotowaną do zajęć i znającą się na tym, co robi ;) Zajęcia spełniły moje oczekiwania - ćwiczyłyśmy wszystkie umiejętności (czytanie, mówienie, pisanie; gramatykę i słownictwo), Co ważne, zajęcia prowadzone są w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, Ewelina jest cierpliwa, potrafi wszystko wytłumaczyć i zmotywować do nauki. Mój poziom angielskiego jest znacznie wyższy, a nauka angielskiego stała się przyjemnością !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.