Chatterbox- mobilny lektor języka angielskiego Ewelina Strojec

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Częstochowa (Tysiąclecie)
Katowice
Kraków
Sosnowiec
Gliwice
Tarnów
Tarnowskie Góry
Faktura VAT

Chatterbox- mobilny lektor języka angielskiego Ewelina Strojec

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Chatterbox- mobilny lektor języka angielskiego Ewelina Strojec

O mnie

Hello guys! Jestem magistrem filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi. W swojej pracy kładę nacisk na komunikację i przełamanie bariery językowej u moich uczniów dzięki urozmaiconym ćwiczeniom komunikacyjnym i dużej dozie humoru i dystansu - dobra, pozytywna atmosfera na zajęciach to połowa przysłowiowego sukcesu. Zajęcia dostosowuje indywidualnie do potrzeb każdego ucznia i udostępniam wszelkie niezbędne materiały, które ciągle aktualizuję i dbam, żeby było one zgodne z obecnie obowiązującymi podstawami programowymi. Jestem też otwarta na sugestie ze strony moich uczniów, a zatem to Wy macie w dużym stopniu wpływ na formę zajęć tak aby jak najlepiej spełnić Wasze oczekiwania.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego - chętnie odpowiem na wszelkie pytania :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera. Są to zajęcia jakich szukałam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm, duża cierpliwość, ciekawe zajęcia

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2020

Polecam w 100% ! Pani Ewelina to profesjonalistka, która potrafi każdego zachęcić do nauki języka angielskiego:) Jest genialnym umysłem, pełną pasji i życia kobietą !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Wcześniej miałem już styczność z językiem, tylko "dawno temu" i... Kali jeść ;)
Przeszedłem różne szkoły i jakoś mi brakowało zacięcia, były ważniejsze rzeczy itd... U p. Eweliny nie dość, że bardzo szybko zacząłem płynnie i "poprawnie gramatycznie" rozmawiać (dziękuję!!!!!!!), to motywacja się narodziła na nowo. Nie wyobrażam sobie by w najbliższym czasie nie mówić płynnie w technicznych aspektach. Jakimś cudem język stał się łatwy ;)
Dziękuję jeszcze raz!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Ewelina jest osobą bardzo kontaktową i otwartą, w sposób przyjazny przekazuje wiedzę. Jest również bardzo wymagająca co mobilizuje do większych starań w nauce języka. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, można z nią porozmawiać na każdy temat (oczywiście w języku angielskim).
Serdecznie polecam !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Jestem bardzo zadowolony z kursu. Pani Ewelina jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Dzięki atmosferze jaka towarzyszyła naszym lekcjom nie miałem żadnych oporów, by rozmawiać po angielsku, a na ćwiczeniu mowy zależało mi najbardziej. Przedmiot ten widać że Jej hobby i nauczanie innych sprawia Jej przyjemność. Zagadnienia są przekazywane w rzetelny interesujący sposób. Serdecznie POLECAM !

avatar
German
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Baaaardzo polecam, Ewelina jest świetną i profesjonalną nauczycielką angielskiego, zawsze przygotowaną do zajęć i znającą się na tym, co robi ;) Zajęcia spełniły moje oczekiwania - ćwiczyłyśmy wszystkie umiejętności (czytanie, mówienie, pisanie; gramatykę i słownictwo), Co ważne, zajęcia prowadzone są w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, Ewelina jest cierpliwa, potrafi wszystko wytłumaczyć i zmotywować do nauki. Mój poziom angielskiego jest znacznie wyższy, a nauka angielskiego stała się przyjemnością !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.