Szkoła Języków Obcych Euroschool Łowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łowicz
Faktura VAT

O mnie

Szkoła Języków Obcych Euroschool to szkoła działająca od 1995 roku i posiadająca 18 letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów języków obcych<br />

W naszych kursach uczestniczy blisko 2000 osób rocznie<br />

Uczymy na terenie 3 województw: mazowieckiego, lubelskiego oraz łódzkiego.<br />

Naszym klientom oferujemy konkurencyjne ceny na rynku renomowanych szkól językowych, przy równoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości nauczania oraz bogatej oferty programowej<br />

Dzięki długoletniej pracy doskonale rozumiemy potrzeby naszych słuchaczy i ciągle staramy się wychodzić im naprzeciw. Fakt, iż z roku na rok jest ich coraz więcej świadczy o tym, iż udaje się nam skutecznie sprostać ich wymaganiom!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.