Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Kraków
Język rosyjski30 - 50 / 60 min

Eugenia

Opis ogłoszenia

Mam na imię Eugenia i jestem nosicielką języka rosyjskiego (jest to jeden z moich języków ojczystych). Jestem gotowa na dostosowanie się do potrzeb ucznia i indywidualne podejście/dobór materiałów do zajęć. Zajęcia mogę rozpoczynać od sierpnia (wg indywidualnego umówienia się). Czas i godzina lekcji jest do ustalenia, możliwe są zajęcia online. Cena zależy od poziomu trudności i wymagań końcowych ucznia.
Jest możliwość skontaktowania ze mną mailowo albo przez telefon. Proszę dzwonić od 8.07.2019

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.