Mariusz Lewandowski

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z matematyki.

Pomogę rozwiązać pracę domową, wyjaśnię niezrozumiałe zagadnienia, przygotuję do kartkówki/klasówki/zaliczenia/egzaminu. Zawsze praktykowałem naukę, przez zrozumienie tematu, nie wkuwanie na pamięć.
Pomagam w zakresie:
- gimnazjum,
- szkoły średniej

Z prawie wszystkimi uczniami spotykam się co tydzień. To najefektywniejszy sposób nauki.

Podczas korepetycji rozwiązujemy zadania, nie jest to wykład z teorii. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, skupionej na rozumieniu zagadnienia.

Korepetycji zacząłem uczyć już na studiach. Koledzy prosili mnie abym im tłumaczył. Tak rozpoczęła się moja historia. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji (ponad 10 lat matematyki/fizyki). Zawodowo zajmuję się statystyką. Mój rodzony brat również uczy matematyki.

Zapraszam do kontaktu przez cały tydzień (od poniedziałku do niedzieli) w godzinach od 10:00 do 21:00. Jeżeli nie odbieram to nauczam. Proszę wtedy o sms.

Aktualnie wolne terminy.

Pozdrawiam
Mariusz Lewandowski

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.