Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Wrocław
Częstochowa
Wieluń
Elektrotechnikacena do ustalenia

Witold

Opis ogłoszenia

URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE\ ENERGOELEKTRONIKA
Witam serdecznie :) Jestem inżynierem Elektrotechniki po Politechnice Wrocławskiej. Jeśli masz problem ze zrobieniem sprawozdania czy napisaniem projektu np. z urządzeń elektrycznych, energoelektroniki elektroniki, teorii obwodów to pisz śmiało ! :) Chętnie podejmę się pomocy w wykonaniu sprawozdań oraz projektów. Dodatkowo pomogę w rozwiązaniu zadań z matematyki ( studia, liceum, gimnazjum, podstawówka).
numer telefonu 607-536-759 Najlepiej pisać sms, ponieważ często nie mogę odebrać.
Na pewno odpowiem !

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.