Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Toruń
Poznań
Bydgoszcz
Włocławek
Łódź

Kinga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Kinga

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2016

Bardzo polecam zajęcia z Kingą. Ciekawe zajęcia, przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia-studenta. Sprawdziany, kartkówki, a na studiach egzaminy wszystkie zaliczone ;-) Kinga udostępniła mi wiele darmowych materiałów dzięki którym mogłem uczyć się między zajęciami. Polecam w 100%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.