Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Leszno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 / 55 min

Kinga

Opis ogłoszenia

Chcesz być poliglotą?A może chciałbyś nauczyć się paru języków obcych jednocześnie?
Cześć, nazywam się Kinga. Mieszkam w w Lesznie i oferuje zajęcia z języka włoskiego, niemieckiego i angielskiego. Z wykształcenia jestem tłumaczem języka niemieckiego, lingwistką oraz nauczycielka języka angielskiego i niemieckiego. Z pasji jestem mentorem językowym i wielojęzyczną nauczycielką języków obcych. Podróżuję po Europie od 13 lat i chłonę języki oraz obce kultury, które są moją pasją. Od lat szlifuję moje umiejętności językowe poprzez liczne pobyty za granicą, współpracę z obcokrajowcami, pracę jako nauczycielka i korepetytorka obywateli polskich jak i obcokrajowców. Mieszkałam i pracowałam w trzech krajach tzn. Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Obecnie nauczam w.w. języki na kursach, w szkole językowej oraz udzielam prywatnych lekcji w domu. Język włoski znam biegle dzięki najpierw licznym pobytom we Włoszech w trakcie studiów (każde całe wakacje w trakcie letniej przerwy) oraz poprzez życie i pracę we Włoszech (ponad 5 lat). Język włoski jest moją pasją. Dzięki temu, iż mieszkałam i pracowałam we Włoszech poznałam dobrze kulturę, obyczaje, kuchnię jak i mieszkańców tego kraju. Nie mówiąc oczywiście o zwiedzaniu pięknych Włoch, włoskich krajobrazach i widokach zapierających dech w piersiach. Poza tym mam codziennie kontakt z z żywym językiem włoskim, gdyż mam wielu znajomych Włochów we Włoszech jak i w Polsce. Obecnie Polska jest atrakcyjna dla Włochów do tego stopnia, że się tutaj osiedlają, zakładają tu swoje biznesy (restauracje, lodziarnie, pralnie itp.) Na obecnym rynku powstaje wiele firm polsko - włoskich z branży mody jak i firmy przewozowo transportowe. Nauka włoskiego to obecnie najlepsza inwestycja w siebie, która zaprocentuje w przyszłości. Zapraszam w fascynującą podróż języków obcych. Nauka jest bardziej efektywna jeśli sprawia radość - to moja dewiza na zajęciach. Zapraszam serdecznie również na niemiecki - język naszych sąsiadów i angielski jako język światowy. Obecnie życie zmusza ludzi do wyjazdów do pracy między innymi do Niemiec i Wielkiej Brytanii. Warto znać chociaż w stopniu podstawowym oba języki. Znajomość angielskiego i niemieckiego to paszport do Europy w celu zarobkowania lub podjęcia lepszej, dobrze płatnej pracy. Auf Wiedersehen! Bye Bye! Ciao!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.