Carlota Lifante

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Translatoryki (angielski, polski, niemiecki, kataloński i hiszpański) na Uniwersytecie Alicante, lektorka w szkole Porto Alegre, tłumaczka.

Jestem Hiszpanką z Alicante i mieszkam na stałe w Polsce. Mówię płynnie po polsku. Nauczaniem języków Polakom zajmuję się od wielu lat. Moją największą motywacją w pracy są moi uczniowie, spełniający swoje marzenia dzięki osiąganym sukcesom językowym. Lekcje są spersonalizowane, stosownie do możliwości i potrzeb, każdego ucznia. Posiadam wiele ciekawych materiałów do nauki i gwarantuję miłą atmosferę podczas lekcji. Oferuję:

- konwersację oraz naukę gramatyki na wszystkich poziomach zaawansowania
- przygotowanie do egzaminów JQCV
- korekty prac dyplomowych
- tłumaczenia dokumentów

W wolnym czasie nie zwalniam obrotów – czytam wszystko, co możliwe przeczytać, tłumaczę książki, uczę się języków i podróżuję po świecie, poznając kultury i ludzi.

Do zobaczenia wkrótce :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.