Eryk Szumański

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Warszawa (Bemowo/Wola)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia40 - 50 / 60 min

Eryk Szumański

Opis ogłoszenia

Geograficzne wsparcie od geografa pasjonaty i sumiennego ucznia.

Chciałbym móc podzielić się moją wiedzą i konkursowym doświadczeniem. Swe ogłoszenie kierują w szczególności do różnej maści konkursowiczów , a szczególnie uczestników Olimpiady Geograficznej. Jeżeli chcesz zwiększyć swe szanse na sukces zapraszam do siebie. Opieką naukową i merytoryczną obejmę również osoby, które przygotowują się do matury lub potrzebują jedynie wsparcia w szkolnych zaliczeniach

Słowo o sobie
Jestem absolwentem lLXIV LO im. St. I. Witkiewicza, gdzie zdałem maturą rozszerzoną z geografii (2019 r.) na 93%. Brałem również udział w Olimpiadzie Geograficznej i udało mi się zająć 22. miejsce w II etapie. W trzeciej klasie liceum  zająłem również I miejsce w Polsce w konkursie geologicznym Okawango organizowanym przez UW. Moje doświadczenie z konkursami sięga gimnazjum, gdzie udało mi się uzyskać tytuł laureaty konkursu kuratoryjnego.  Przez te lata zauważyłem wiele rzeczy, które należy robić i których trzeba się wystrzegać przy konkursach. Uważam, że doświadczenie i pewne ‘wyczucie’ może być równie cenne co wiedza, którą będę przkazywał. 

Na lekcje zapraszam na Jelonki/Bemowo. Jest również możliwość lekcji z dojazdem do ucznia - zależy od miejsca zamieszkania (opcja dodatkowo płatna/plus mniej dostępnych pomocy naukowych).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.