Ernestyna Buksak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Szczecin (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Ernestyna Buksak, jestem nauczycielem języka angielskiego i historykiem sztuki. Posiadam dyplomy z Uniwersytetu w Goetheborgu i UAM w Poznaniu oraz bogate wieloletnie doświadczenie. W swojej pracy lektora skupiam się na poprawnej i użytecznej angielszczyźnie z doskonałym akcentem. Szczególnie polecam swoje lekcje osobom przygotowującym się do egzaminów (egz. ósmoklasisty, matura), a także osobom dorosłym chcącym szlifować swoje umiejętności językowe. Uczę w zachodnim stylu, nie popadając w schematyzm polskiej szkoły. Zajęcia prowadzę w urozmaicony sposób, wplatając także elementy nauk humanistycznych, kultury, sztuki, muzyki i wiedzy o krajach anglojęzycznych. Ta szeroka perspektywa sprawia, że słuchacze zyskują prawdziwe wykształcenie, a nie tylko mechaniczne umiejętności. Mogę też zaoferować zajęcia język angielski w śpiewie. Zapraszam Państwa do współpracy i zapewniam, że podjęta decyzja nauki przyniesie zadowolenie i poczucie dobrze wykorzystanego czasu i środków.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.