Ewelina Waśniewska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Białystok (H)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! Z chęcią udzielę korepetycji z języka angielskiego dla dzieci uczących się w klasach 1-3. Jestem studentką prawa, a także tegoroczną absolwentką liceum na profilu humanistycznym z rozszerzonym angielskim. Jestem osobą cierpliwą,  wyrozumiałą i komunikatywną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w douczaniu ich. Podczas zajęć zapewniam przyjazną atmosferę, własne materiały naukowe i edukacyjne, pomoc w pracach domowych oraz naukę i przygotowanie do prac klasowych i odpowiedzi ustnych. Dodatkowo zaznaczam, iż nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd na terenie Białegostoku.
Cena za lekcje(60 min):
20 zł - opłata przy jednej godzinie w tygodniu
15 zł - opłatą przy dwóch godzinach w tygodniu

Dojazd do Wasilkowa, Dobrzyniewa Dużego, Pogorzałek, Borsukówki, Klepacz i Kleosina wynosi dodatkowe - 5 zł za lekcje Dojazd do Księżyna, Ignatek, Niewodnicy, Fast, Dobrzyniewa Fabrycznego i Kościelnego - 8 zł za lekcje

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 13:00
Środa12:00 - 14:00
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek12:00 - 13:15
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.