Ewelina Waśniewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Białystok (H)
Kleosin
Niewodnica Korycka
Klepacze
Choroszcz
Ignatki
Księżyno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie! Studentka prawa z przyjemnością udzieli korepetycji z historii dla uczniów szkoły podstawowej. Zapewniam własne materiały, indywidualne podejście do każdego ucznia, przyjazną atmosferę, pomoc w odrabianiu lekcji i przygotowaniu do prac pisemnych. Dojeżdżam bezpłatnie na terenie Białegostoku.

Cennik:
25 zł - jedna godzina zegarowa

Dojazd do Wasilkowa, Dobrzyniewa Dużego, Pogorzałek, Borsukówki, Klepacz i Kleosina wynosi dodatkowe - 5 zł za lekcje Dojazd do Księżyna, Ignatek, Niewodnicy, Fast, Dobrzyniewa Fabrycznego i Kościelnego - 8 zł za lekcje.

Istnieje również możliwość zajęć online poprzez Messengera, ale wówczas wymagany jest wcześniejszy przelew za zajęcia.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:45
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.