Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Sieradz
Zduńska Wola
Wieluń
Łowicz
Kalisz
Poznań
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Programowanie60 / 60 min

Adam Kubiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Na wstępie kilka słów o mojej skromnej osobie:Jestem studentem Informatyki na Politechnice Wrocławskiej (wydział Informatyki i Zarządzania).
Pasjonują mnie przedmioty ścisłe, głównie matematyka i fizyka.W obrębie moich zainteresowań znajduję się również robotyka na poziomie amatorskim – roboty mobilne (w domowym zaciszu po godzinach ;) ). Łączę to wszystko z następną miłością mojego życia jaką jest sport (szlachetne pięściarstwo) – w zdrowym ciele zdrowy duch ;)
Podczas indywidualnie dobranego programu zajęć rozwijane będą takie kompetencje jak:

 1. kreatywne myślenie
 2. pobudzenie wyobraźni i logicznego myślenia
 3. myślenie algorytmiczne
 4. poprawa umiejętności analitycznych
 5. szybkie rozwiązywanie problemów

Programowanie w języku JAVA - podstawy programowania.

 • Kurs obejmuje zakres wiedzy jaki posiadają studenci po ukończeniu pierwszego roku Informatyki. Bazą są oczywiście całkowite podstawy języka oraz algorytmika.
 • Przeznaczony głównie dla osób zaczynających od zera.
 • Przedział wiekowy od podstawówki do liceum.(choć można przyjąć, że jest bez ograniczeń)
 • Przy odrobinie chęci i włożonej pracy własnej opanowanie materiału nie jest trudne. Kwestia praktyki i przerobionych zadań - które będą zadawane jako praca domowa ;)
 • Dodatkowo pytania teoretyczne do samodzielnego opracowania(*dodatek jako praca domowa). Pozwoli to o wiele lepiej zrozumieć technologię programowania.

Czy warto uczyć się programowania?

 • "Tak, nawet jeśli w przyszłości młody człowiek ma inne plany zawodowe. Programowanie jako element edukacji informatycznej, uczy logicznego myślenia, wspiera kreatywność, uczy rozwiązywania problemów, ale także oswaja świat nowoczesnych technologii i uczy bardziej świadomego ich wykorzystania. Korzyści dostrzegają nauczyciele nawet najmłodszych uczniów w przedszkolu i szkole podstawowej."

Czy istnieje bariera wieku?

 • „Już przedszkolak może odnieść korzyści z nauki programowania. Jakie? Moje dzieci nauczyły się myśleć logicznie i zadaniowo, szukają rozwiązań napotykanych problemów, dostrzegają różne możliwości, bawią się nauką.”

Metodyka :

 • Na wstępie staram się stworzyć taką atmosferę by osoba czuła się swobodnie i nie odczuwała stresu (tak czy siak stres jest zawsze po obu stronach barykady :) a więc dla mnie wcale nie jest tak kolorowo…).
 • Podczas zajęć największy nacisk kładę na to by uczeń samodzielnie zaczął rozwiązywać zadania.
 • Staram się nie podawać gotowej odpowiedzi, a delikatnie nakierowywać w jej kierunku zadając pytania i podawając małe podpowiedzi.
 • Oczywiście tempo pracy oraz sposób przekazywania wiedzy jest dostosowany indywidualnie pod każdego ucznia.
 • Jesteśmy ludźmi i nie ma tutaj gotowych schematów. Każda osoba jest inna i dla każdego jest przewidziany inny tok i czas pracy.

Dojazd do ucznia / Online (Skype/TeamViewer)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Adam Kubiak
Niedoń 35
98-235 Błaszki
NIP: 8272322880

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2012 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
ołówekDodaj opinię
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Świetny korepetytor. Konkretny, zawsze przygotowany do zajęć i bardzo sympatyczny. Podczas zajęć jest luźna atmosfera, pozwalająca swobodnie pracować. Problematyczne zagadnienia tłumaczone od podstaw. Pan Adam ma anielską cierpliwość :D Godny polecenia! :D

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Pan Adam to najlepszy korepetytor jakiego miałam. Ma bardzo indywidualne podejście do ucznia, wkłada w swoją pracę całe serce. Jest zaangażowany i czuć, że przekazywanie wiedzy, to jego pasja. Na zajęciach jest bardzo przyjazna atmosfera. Mimo młodego wieku pan Adam posiada autorskie zadania zgodne z wymaganiami CKE, które są bardzo kreatywne i zmuszają do logicznego myślenia. Dzięki naszej współpracy osiągnęłam wynik 90% na maturze z fizyki rozszerzonej. Polecam, bo lepszego nie znajdziecie :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Mój udział w kursie online z Fizyki z Panem Adamem rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Bardzo intensywnie przepracowany okres. Dużo przerabianych zadań na lekcji, bardzo dużo zadań domowych, które poziomem są identyczne do tego co było na maturze w maju 2019. Potrafi też czasami na bieżąco tak podkręcić poziom trudności danego przykładu, że naprawdę trzeba się nagłowić by go rozwiązać.
Atmosfera naprawdę super. Pan Adam lubi ciągle żartować i nawet przy trudnych do zrozumienia zagadnieniach, jego anegdoty i przypowiastki potrafią momentalnie rozwikłać wszelakie wątpliwości. Wynik końcowy jaki uzyskałem na maturze pozwolił mi się dostać na Politechnikę Warszawską zgodnie z założonym celem. Dlatego bardzo dziękuję za pomoc i zastrzyki motywacji jakie były dawkowane na każdym spotkaniu ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Zawsze konkretnie i na temat. Korepetytor godny polecenia!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Bardzo dobry korepetytor. Polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2017

Najlepszy korepetytor. Moja córka zawsze miała problemy z matematyką, a już po kilku lekcjach z panem Adamem jej oceny zaczęły się poprawiać. Zorganizowany, kulturalny i bardzo inteligentny młody człowiek - z całego serca polecam!

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Bardzo dobry korepetytor. Dzięki niemu mój młodszy brat pokochał matematykę.

ołówekDodaj opinię