Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Sieradz
Zduńska Wola
Wieluń
Łowicz
Kalisz
Poznań
Łódź
Faktura VAT

Adam Kubiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Adam Kubiak

O mnie

Jestem studentem Informatyki na Politechnice Wrocławskiej (wydział Informatyki i Zarządzania).

Pasjonują mnie przedmioty ścisłe, głównie matematyka i fizyka.

W obrębie moich zainteresowań znajduję się również robotyka na poziomie amatorskim – roboty mobilne (w domowym zaciszu po godzinach ;) ).

Łączę to wszystko z następną miłością mojego życia jaką jest sport (szlachetne pięściarstwo) – w zdrowym ciele zdrowy duch ;)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2012 - 01.2020
Korepetycje
01.2020 - aktualnie
Prywatny nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Uczę się z Panem Adamem od ponad roku i bardzo chętnie będę się uczyć kolejne 2 lata. Historia z moja matemtyka była ciężka... Poszłam do liceum z brakami po gimnazjum. Pan Adam zaczynał ze mną od podstaw z gimnazjum i przygotował mnie idealnie do poprawki każdej oceny w 1 klasie liceum. Jest cierpliwy, i widac ze bardzo chętnie pomoże z każdym najgorszym problemem. Myśle ze bardzo dobrze przygotuje mnie do matury! Jest człowiekiem godnym polecenia

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Świetny korepetytor. Konkretny, zawsze przygotowany do zajęć i bardzo sympatyczny. Podczas zajęć jest luźna atmosfera, pozwalająca swobodnie pracować. Problematyczne zagadnienia tłumaczone od podstaw. Pan Adam ma anielską cierpliwość :D Godny polecenia! :D

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Pan Adam to najlepszy korepetytor jakiego miałam. Ma bardzo indywidualne podejście do ucznia, wkłada w swoją pracę całe serce. Jest zaangażowany i czuć, że przekazywanie wiedzy, to jego pasja. Na zajęciach jest bardzo przyjazna atmosfera. Mimo młodego wieku pan Adam posiada autorskie zadania zgodne z wymaganiami CKE, które są bardzo kreatywne i zmuszają do logicznego myślenia. Dzięki naszej współpracy osiągnęłam wynik 90% na maturze z fizyki rozszerzonej. Polecam, bo lepszego nie znajdziecie :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Mój udział w kursie online z Fizyki z Panem Adamem rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Bardzo intensywnie przepracowany okres. Dużo przerabianych zadań na lekcji, bardzo dużo zadań domowych, które poziomem są identyczne do tego co było na maturze w maju 2019. Potrafi też czasami na bieżąco tak podkręcić poziom trudności danego przykładu, że naprawdę trzeba się nagłowić by go rozwiązać.
Atmosfera naprawdę super. Pan Adam lubi ciągle żartować i nawet przy trudnych do zrozumienia zagadnieniach, jego anegdoty i przypowiastki potrafią momentalnie rozwikłać wszelakie wątpliwości. Wynik końcowy jaki uzyskałem na maturze pozwolił mi się dostać na Politechnikę Warszawską zgodnie z założonym celem. Dlatego bardzo dziękuję za pomoc i zastrzyki motywacji jakie były dawkowane na każdym spotkaniu ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Zawsze konkretnie i na temat. Korepetytor godny polecenia!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Bardzo dobry korepetytor. Polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2017

Najlepszy korepetytor. Moja córka zawsze miała problemy z matematyką, a już po kilku lekcjach z panem Adamem jej oceny zaczęły się poprawiać. Zorganizowany, kulturalny i bardzo inteligentny młody człowiek - z całego serca polecam!

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Bardzo dobry korepetytor. Dzięki niemu mój młodszy brat pokochał matematykę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.