Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT

ENGLISHUP

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika ENGLISHUP

O mnie

ENGLISHUP oferuje w 100% spersonalizowane kursy firmom, instytucjom a także osobom prywatnym.Nasi klienci nie tracą czas na dojazdy- kursy prowadzone

są we wskazanym przez zleceniodawcę miejscu i czasie co zawsze jest

wkalkulowane w cenę.Nasza ściśle wyselekcjonowana kadra to najlepsi absolwenci filologii

angielskiej a także native speakers, których celem jest dostarczenie wszelkich

narzędzi do tego aby nauka języka była efektywna oraz przyjemna.Każdy klient otrzymuje dostęp do indywidualnego konta w naszym serwisie

gdzie ma dostęp m.in. do dziennika zajęć, mierzalnych efektów nauki oraz

wyników różnego rodzaju testów.Więcej szczegółów można znaleźć na: englishup pl

lub pod nr tel: 53 59 59 59 7

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Polecam wszystkim, którzy chcą efektywnie i dobrze nauczyć się języka. Wspaniali lektorzy, ciekawe zajęcia, świetne dopasowanie zajęć do poziomu osób uczących się, a to wszystko w dobrej cenie. Polecam firmą jak i osobom prywatnym :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Muszę przyznać, że cały czas pozytywnie zaskakuje mnie profesjonalizm i podejście do klienta w englishup. Miałam zajęcia w kilku szkołach językowych ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak z tej. Super lektorzy, indywidualne podejście, ciekawe metody nauczania no i co dla mnie równie ważne dobre ceny - czego chcieć więcej? :) W końcu widzę efekty! Są godni polecenia!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.