Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (osiedle Kaliny)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 80 / 90 min

Agata

Opis ogłoszenia

Doświadczona lektorka i pasjonatka języka angielskiego, magister filologii angielskiej (specjalizacja nauczycielska) oraz magister studiów ekonomicznych, absolwentka filologicznych studiów doktoranckich, po licznych pobytach w Anglii i Irlandii, certyfikat FCE (A), udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania (konwersacje, przygotowanie do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE, matury, język angielski ogólny). Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu młodzieży i dorosłych (anglistyka, szkoły językowe, lekcje prywatne, liceum). Zajęcia prowadzę w formie indywidualnej, w parach lub w małych grupach do 4 osób maksymalnie. Uczę TYLKO młodzież szkół średnich i osoby dorosłe. Zapewniam zróżnicowany dobór materiałów dopasowany do indywidualnych wymagań i potrzeb kursanta, na zajęciach korzystam m.in. z najlepszych podręczników, multimediów oraz autentycznych materiałów (np. czasopisma anglojęzyczne). Uczę metodą komunikatywną kładąc nacisk na praktyczne zastosowanie języka. Lekcje trwają 90 minut i odbywają się w mojej małej szkole języka angielskiego English Classes, osiedle Kaliny, ul. Santocka 32/u-2. Cena zajęć : w grupie do 4 osób: 45 zł/90 min, w parach 60 zł/90 min, indywidualne 80 zł/90 min. Zanim zdecydujesz się na współpracę ze mną zastanów się czy: 1/ masz czas na regularną naukę języka, 2/ angielski jest Twoim głównym priorytetem, 3/ masz odpowiednią motywację do nauki. Jeśli tak, serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Agata
ul. Santocka 32/u-2
71-083 Szczecin
NIP: 8542032638

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.