Ariadna Nikiel

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Śródmieście +18)
Wrocław (Śródmieście +9)
Gdańsk (Osowa +16)
Gdynia (Babie Doły +16)
Kraków (Stare Miasto +16)
Opole (Czarnowąsy +17)
Toruń (Wrzosy +11)
Zielona Góra (Śródmieście +10)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry :)

Szukasz zajęć, które pomogą Ci przerobić trudny materiał ze szkoły? A może zbliża się data ważnego egzaminu a Ty chcesz upewnić się, że jesteś przygotowany? Bez względu na powód- zapraszamy na zajęcia z nami!

Oferujemy Państwu profesjonalizm , doświadczenie , autorskie materiały oraz sposoby uczenia dostosowane do potrzeb każdego ucznia .

Realizujemy zajęcia z dojazdem do ucznia bądź w formie online tak, aby czas na naukę był wykorzystany w 100%. Po jednych zajęciach nabierzesz pewności wobec treści, które wcześniej były nie do opanowania, zauważysz poprawę swoich umiejętności oraz będziesz chętny na dalsze odkrywanie razem z nauczycielem!

Nasi korepetytorzy to osoby ambitne i profesjonalne - są to ich cechy charakterystyczne. Każdy z nich podczas lekcji stara się przeanalizować drogę myślenia ucznia i w oparciu o nią dobiera materiały oraz sposób przekazania wiedzy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i sprawić, że to, czego chcemy się nauczyć, zostanie nam jasno wytłumaczone i zostanie z nami na dłużej .

Niezależnie od wieku, poziomu czy nastawienia do przedmiotu postaramy się sprawić, że nauka przy naszych korepetytorach będzie przyjemna, szybka i przyswajalna dla każdego :)

Z nami masz możliwość realizacji lekcji indywidualnie bądź grupowo, stacjonarnie lub online- to w pełni Twój wybór .  Dzięki tym udogodnieniom jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wymagające oczekiwania naszych uczniów oraz wybrać dla nich idealną osobę do pomocy w nauce.

Przystępne ceny to nasz kolejny atut- dobieramy je indywidualnie w zależności od formy i czasu trwania lekcji. Jeśli masz specjalne prośby- daj znać, na pewno uda nam się je zrealizować :)

Jako szkoła mamy ogromne doświadczenie w nauczaniu, także lekcje z nami zawsze będą udane. W przypadku zainteresowania ogłoszeniem, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź przez wiadomość w celu omówienia wszelkich szczegółów.
Zapraszam na zajęcia,
Ariadna Nikiel, koordynator szkoły English Me

Dane kontaktowe:
Telefon: 505 288 853

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Ariadna Nikiel
Szczytnicka 32/34/12
50-382 Wrocław
NIP: 8952193298

Napisz do użytkownika

Użytkownik ma wyłączoną opcję otrzymywania opinii.