Patrycja Orlińska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry :)

Chcesz poznać język lub zbliżyć się do kultury Wschodu? A może pasjonuje Cię historia i pragniesz nieco bardziej się do niej zbliżyć? Bez względu na powód- zapraszamy na zajęcia z nami!

Oferujemy Państwu profesjonalizm, doświadczenie, autorskie materiały oraz sposoby uczenia dostosowane do potrzeb każdego ucznia.Realizujemy zajęcia z dojazdem do ucznia bądź w formie online tak, aby czas na naukę był wykorzystany w 100%. Po jednych zajęciach nabierzesz pewności wobec treści, które wcześniej były nie do opanowania, zauważysz poprawę swoich umiejętności oraz będziesz chętny na dalsze odkrywanie razem z nauczycielem!

Nasi korepetytorzy to osoby ambitne i profesjonalne- są to ich cechy charakterystyczne. Każdy z nich podczas lekcji stara się przeanalizować drogę myślenia ucznia i w oparciu o nią dobiera materiały oraz sposób przekazania wiedzy, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i sprawić, że to, czego chcemy się nauczyć, zostanie nam jasno wytłumaczone i zostanie z nami na dłużej.

Niezależnie od wieku, poziomu czy nastawienia do przedmiotu postaramy się sprawić, że nauka przy naszych korepetytorach będzie przyjemna, szybka i przyswajalna dla każdego :)

Z nami masz możliwość realizacji lekcji indywidualnie bądź grupowo, stacjonarnie lub online- to w pełni Twój wybór.  Dzięki tym udogodnieniom jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wymagające oczekiwania naszych uczniów oraz wybrać dla nich idealną osobę do pomocy w nauce.Przystępne ceny to nasz kolejny atut- dobieramy je indywidualnie w zależności od formy i czasu trwania lekcji. Jeśli masz specjalne prośby- daj znać, na pewno uda nam się je zrealizować :)

Jako szkoła mamy ogromne doświadczenie w nauczaniu, także lekcje z nami zawsze będą udane. W przypadku zainteresowania ogłoszeniem, zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź przez wiadomość w celu omówienia wszelkich szczegółów.

Zapraszam na zajęcia,
Ariadna Nikiel, koordynator szkoły [ [English Me

Dane kontaktowe:
Telefon: 505 288 853

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 22:00
Wtorek06:00 - 22:00
Środa06:00 - 22:00
Czwartek06:00 - 22:00
Piątek06:00 - 22:00
Sobota06:00 - 22:00
Niedziela06:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Polecam z czystym sumieniem, pełen profesjonalizm, bardzo miło i przyjemnie, najlepsze zajęcia na jakich byłam, Pani Agnieszka to najlepsza lektorka zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

avatar
Anette
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Bardzo przyjemne lekcje po ktorych wszystkie zagadnienia pozostaja w glowie. Na lekcje wraca sie chetnie. Zwlasza Pani Agnieszka potrafii przeniesc mnie w bardzo interesujacy sposob w magiczny swiat j.angielskiego.
pozdrawiam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

ZAJĘCIA REWELACJA!!! :)))) Lektorka zawsze uśmiechnięta, tryskająca pozytywną energią :))) Motywuje i zachęca do nauki :)))) Dużo podpowiedzi co robić, jak robić, co powiedzieć, a czego nie. W trakcie zajęć polecane są różne filmy i seriale, które pomagają nam się w przyjemny sposób uczyć języka :)))

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Bardzo fajna szkoła!!! Dużo konkretów, zero przynudzania. Ciekawe materiały, które w sposób przystępny wyjaśniają zawiłości gramatyki angielskiej. Fajnie omawiane czytanki i formy pisemne. POLECAM

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2017

Wszystkim przyszłym maturzystom polecam kursy w szkole English me. Super powtórka przez maturą, ciekawe zajęcia i dużo wiadomości. Wszystko wytłumaczone bardzo przystępnie. Po takim kursie niezdanie matury jest niemożliwe

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z kursu, zajęcia ciekawe, prowadzone w bardzo przystępny sposób. Maturę zdałam na 96% podstawę, a rozszerzenie na 82%. W ciągu dwóch semestrów nauczyłam się więcej niż przez kilka lat w szkole. Polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.