Patrycja Orlińska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław (Szczepin +17)
Warszawa
Gdańsk
Kraków
Gdynia
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
Opole

Patrycja Orlińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Patrycja Orlińska

O mnie

English Me to prężnie rozwijająca się szkoła, gdzie znajdziesz profesjonalnych i doświadczonych korepetytorów i lektorów.Oferujemy zajęcia w formie zdalnej lub stacjonarnej- z dojazdem do ucznia, aby czas przeznaczony na naukę był w pełni wykorzystany.Zapraszamy na lekcje z nami osoby, które:

- potrzebują pomocy z zagadnieniami ze szkoły,

- chcą rozwinąć swoje umiejętności przed ważnym egzaminem lub podejściem do uzyskania certyfikatu

- myślą nad przypomnieniem sobie umiejętności z różnych dziedzin

- chciałyby w gronie bliskich aktywnie przerabiać materiał :)Zachęcamy do kontaktu poprzez:

telefon: 505 288 853

adres e-mail: ariadna.nikiel@englishme.pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Polecam z czystym sumieniem, pełen profesjonalizm, bardzo miło i przyjemnie, najlepsze zajęcia na jakich byłam, Pani Agnieszka to najlepsza lektorka zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

avatar
Anette
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Bardzo przyjemne lekcje po ktorych wszystkie zagadnienia pozostaja w glowie. Na lekcje wraca sie chetnie. Zwlasza Pani Agnieszka potrafii przeniesc mnie w bardzo interesujacy sposob w magiczny swiat j.angielskiego.
pozdrawiam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

ZAJĘCIA REWELACJA!!! :)))) Lektorka zawsze uśmiechnięta, tryskająca pozytywną energią :))) Motywuje i zachęca do nauki :)))) Dużo podpowiedzi co robić, jak robić, co powiedzieć, a czego nie. W trakcie zajęć polecane są różne filmy i seriale, które pomagają nam się w przyjemny sposób uczyć języka :)))

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Bardzo fajna szkoła!!! Dużo konkretów, zero przynudzania. Ciekawe materiały, które w sposób przystępny wyjaśniają zawiłości gramatyki angielskiej. Fajnie omawiane czytanki i formy pisemne. POLECAM

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2017

Wszystkim przyszłym maturzystom polecam kursy w szkole English me. Super powtórka przez maturą, ciekawe zajęcia i dużo wiadomości. Wszystko wytłumaczone bardzo przystępnie. Po takim kursie niezdanie matury jest niemożliwe

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z kursu, zajęcia ciekawe, prowadzone w bardzo przystępny sposób. Maturę zdałam na 96% podstawę, a rozszerzenie na 82%. W ciągu dwóch semestrów nauczyłam się więcej niż przez kilka lat w szkole. Polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.