Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Lublin

Mariola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Mariola

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 3
  avatar
  Wiktoria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2020

  Bardzo polecam Panią Mariolę, jest to zaangażowana, ciepła i pełna empatii osoba. Kieruje nauką i podpowiada jak skutecznie się uczyć. Świetnie przygotowywuje do matury. Dzięki niej przełamałam bariery w mówieniu.

  avatar
  Maciej
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2019

  Bardzo kompetentna osoba, pani Mariola znakomicie przygotowała mnie do egzaminu FCE.

  avatar
  Monika
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 maja 2019

  Jeśli ktoś chce się w bezstresowych warunkach nauczyć języka angielskiego a przy tym wiele się nauczyć to zdecydowanie polecam Panią Mariolę :). Zawdzięczam jej świetnie zdane matury a przede wszystkim - odzyskanie chęci do nauki j. angielskiego . Przestałam się bać mówić , a angielski stał się przyjemnością . Nauczyłam się wielu cennych informacji , przydatnych w życiu. Bardzo miło wspominam te zajęcia a według mnie Pani Mariola jest kompetentnym nauczycielem z powołania, który cierpliwie i z sercem wytłumaczy każdy problem :) serdecznie polecam

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.