Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Lublin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo kompetentna osoba, pani Mariola znakomicie przygotowała mnie do egzaminu FCE.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Jeśli ktoś chce się w bezstresowych warunkach nauczyć języka angielskiego a przy tym wiele się nauczyć to zdecydowanie polecam Panią Mariolę :). Zawdzięczam jej świetnie zdane matury a przede wszystkim - odzyskanie chęci do nauki j. angielskiego . Przestałam się bać mówić , a angielski stał się przyjemnością . Nauczyłam się wielu cennych informacji , przydatnych w życiu. Bardzo miło wspominam te zajęcia a według mnie Pani Mariola jest kompetentnym nauczycielem z powołania, który cierpliwie i z sercem wytłumaczy każdy problem :) serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.