Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Żary
Żagań
Zielona Góra
Zgorzelec
Gorzów Wielkopolski

Alicja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Alicja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2022

Na korepetycje do Pani Alicji chodzi moja córka. Celem było nadrobienia zaległości szkolnych, których było całkiem sporo. Dzięki Pani Alicji, córka siedząc na lekcjach rozumie przerabiany materiał, a nawet się udziela. Oczywiście wiedza przekłada się na oceny, same piątki, a najważniejsze dla mnie, że wiedza zostaje i dziecko chętnie się uczy. Córka bardzo lubi Panią korepetytor, która kompetentnie przekazuje wiedzę. Jestem zadowolona ze współpracy.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Polecam lekcje z Panią Alicją. Cieszę się, że wybrałem przygotowania do matury właśnie tutaj, ponieważ napisałem w maju maturę na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Pani Alicja jest bardzo sympatyczną i cierpliwą osobą,lekcje bardzo przyjemne i można podczas jednej lekcji wynieść dużo wiedzy.Miałam ważny egzamin z języka angielskiego i dzięki Pani Alicji zdałam go perfekcyjnie.Serdecznie polecam i zachęcam do współpracy z Panią Alicją.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.