Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Chorzów
Świętochłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,

jestem studentem budownictwa, oferuję korepetycje z języka angielskiego dla dzieci szkół podstawowych jak i gimnazjum. Przygotuję do sprawdzianu, kartkówki. Pomogę w rozpoczęciu nauki jak i od wybranego działu z książki czy ćwiczeń. Objaśnię podstawy gramatyki. Doradzę jak uczyć się słówek i jak poprawnie je wymawiać, "myśleć" by budować zdania, zaczynać rozmawiać. Mam obycie z językiem, każdy okres wakacyjny spędzam w Wielkiej Brytanii. Jestem wyrozumiały i cierpliwy :) Dojeżdżam do domu.

Koszt lekcji to: 25- 60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.