Wiktor Lachowski Englico

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Na co dzień pomagam moim studentom nie tylko w rozwoju języka angielskiego, ale również szeroko pojętej skutecznej komunikacji i rozwiązywaniu problemów.

Jestem lektorem z wieloletnim doświadczeniem i trenerem umiejętności miękkich z dyplomem psychologa . W swojej pracy łączę praktyczną wiedzę trenerską, metody oparte na badaniach naukowych oraz techniki coachingowe .

Przez wiele lat współpracowałem z pracownikami m.in. największych firm konsultingowych (Deloitte, KPMG, Accenture), Jeronimo Martins, PZU czy gigantów technologicznych takich jak Microsoft i Google , szkoląc konsultantów, specjalistów i managerów. Pracowałem również jako wykładowca jednej z wiodących szkół wyższych z obszaru reklamy             ( Warszawska Szkoła Reklamy ).

Zdobywałem doświadczenie również w Chinach , współpracując z Baff English , jednym z liderów tamtejszego rynku nauki języka angielskiego.

Byłem również osobistym tłumaczem byłego ministra gospodarki Islandii , Gylfiego Magnussona, podczas jego wizyty na konferencji w Polsce.

Jednymi z rzeczy, które najbardziej cieszą mnie w mojej pracy, są sympatia i zaufanie , jakimi mnie darzą mnie osoby, z którymi miałem okazję pracować - bez względu na wiek czy profesję.

Kwalifikacje:

 • certyfikat znajomości języka angielskiego na najwyższym poziomie biegłości , zdany na maksymalną ocenę (CPE, ocena: A),
 • dyplom psychologa z Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją w prowadzeniu warsztatów z umiejętności miękkich,
 • uprawnienia pedagogiczne do nauczania osób dorosłych,
 • kurs trenerski w Akademii trenerów biznesu SET oraz liczne kursy z komunikacji interpersonalnej.

Prowadzę centrum szkoleniowe ENGLICO , gdzie wspólnie z innymi trenerami organizujemy treningi komunikacji w języku angielskim.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

 • masz kłopoty z ujęciem w słowa tego, co dokładnie masz na myśli , przez co nie jesteś w stanie uczestniczyć w spotkaniach czy konferencjach na poziomie swoich możliwości,
 • masz problem z płynnością mówienia lub po prostu “zacinasz się”, nie wiedząc co powiedzieć,
 • obawiasz się odezwać , bo za każdym razem masz wrażenie, że wyrażasz się zbyt topornie , bez zachowania odpowiedniej etykiety,
 • ledwo rozumiesz , co mówią do Ciebie twoi koledzy z zagranicy lub przełożeni ,
 • potrzebujesz przygotować się do matury lub egzaminów certyfikacyjnych (TOEFL, IELTS, FCE, CAE itp.).

Jak wyglądają treningi w ENGLICO ?

Environment , czyli środowisko.

Pomożemy ci zanurzyć się w języku angielskim , tak, żeby proces nauki wykraczał poza nasze spotkania i przenikał do Twojej codzienności. Przy czym zrobimy wszystko, żeby działo się to przy minimalnym wysiłku - biorąc pod uwagę ile prawdopodobnie masz na głowie.

Nauczymy Cię, jak zapamiętywać nowe słownictwo i tworzyć odpowiednie nawyki , które usprawnią i zautomatyzują Twoją naukę . Ponadto, będziesz mógł stosować poznane techniki do uczenia się czegokolwiek innego - od języków obcych po egzaminy licencyjne. Wszystko to w oparciu nie tylko o naszą praktykę, ale też badania naukowe .  

Need , czyli potrzeba.

Kurs będzie starannie wyprofilowany pod Twoje potrzeby . Nauczysz się przede wszystkim tego, co jest konieczne dla osiągnięcia Twoich celów komunikacyjnych . I nie chodzi tutaj o to, że jeśli jesteś na poziomie B2, to będziemy uczyć Cię materiału z poziomu B2.  Po analizie potrzeb określimy, jakie są Twoje luki kompetencyjne (z każdego poziomu od A2 do C1), w jakich kontekstach będziesz potrzebował się porozumiewać (w biurze, podróży służbowej, w mowie czy w piśmie) i jakie nawyki językowe powinieneś/powinnaś poprawić (np. nadużywanie you know, kiedy tracisz płynność mówienia).

Będziemy pracować na bazie tematów dla Ciebie interesujących , bez względu na to, czy jest to ekonomia, sport czy ogrodnictwo. Zgodnie z założeniami Content and Language Integrated Learning , szybciej uczymy się języka poprzez coś nas interesuje. 

Competence , czyli Kompetencja.

Pomożemy Ci ukształtować prawdziwą kompetencję komunikacyjną -  praktyczne, solidne narzędzie do osiągania Twoich celów.

Zajęcia będą prowadzone w ciągłym ruchu poprzez  minimalne dawki teorii , doświadczanie języka w kontekście i nieustanną, żywą praktykę .

Będziemy sprawować pieczę nad Twoimi postępami poprzez bogate powtórki materiału i zróżnicowane prace domowe , które często będą polegały na realizacji "misji" językowej dotyczącej tematu lekcji (spokojnie, nie wiąże się z dodatkowym stresem… ;). W ten sposób zadbamy o ciągłość Twojego rozwoju i o to, aby sucha wiedza, stała się faktyczną umiejętnością.

Na zajęciach z Business English skorzystamy z materiałów naturalnych - m.in. pism takich jak Business Insider, The Economist, Harvard Business Review, The Washington Post, The Guardian itp.

Online , czyli… online.

Wszystkie materiały są dostępne online, bo tak jest łatwiej, wygodniej i bardziej ekologicznie.

Mamy tu na myśli:

 • Twoje własne konto studenta na naszej platformie online

Wielu z naszych lekcji towarzyszą slajdy - lekkostrawne, klarowne materiały zamiast ciężkich, przytłaczających ilością małego druczku podręczników do nauki języka. Po każdej lekcji na naszej platformie będziesz miał/a dostęp do slajdów z zajęć oraz interaktywnej pracy domowej.

 • Plik z notatkami z lekcji

Które robimy za Ciebie , wychwytując twoje błędy i brakujące słownictwo.

 • Aplikacje mobilne

Dobrane konkretnie pod Twoje potrzeby, tak, aby wspierały proces nauki poza zajęciami (nawet kiedy jesteś w autobusie).

Oczywiście można to wszystko wydrukować, ale będąc online masz pewność, że już nigdy niczego nie zgubisz, nie pomieszasz i nawet po kilku latach będziesz mógł/mogła do tego wrócić.

Cennik (Uwaga! Poniższe zestawienie dotyczy zajęć z Wiktorem. Jeśli chciał(a)byś spróbować zajęć z innymi lektorami Englico, skontaktuj się z nami i zapytaj o cennik):

 • Zajęcia indywidualne/grupowe (face-to-face lub online, 60 min ) 150 zł (170 zł grupa do 4 os.)
 • Zajęcia indywidualne (face-to-face lub online, 45 min ) 115 zł
 • Zajęcia Only Talk  (zajęcia skupione wyłącznie na konwersacji, telefonicznie lub online, 2 spotkania w tygodniu po 30 min każde)  75 zł / 30 min

Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu: 506 768 001

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wiktor Lachowski Englico
Krasińskiego 10
01-615 Wraszawa
NIP: 524-249-51-43

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Bardzo polecam Wiktora! Przełamał mój lęk przed mówieniem po angielsku! Jest bardzo cierpliwy i profesjonalny ,a ja jako uczeń cierpliwości wymagam wiele i potrafie bardzo utrudnić nauczycielowi prace. Wiktor zawsze dostosowywał sie do moich potrzeb i wspierał kiedy motywacja spadała. W przypadku konwersacji ważne jest żeby mieć o czym pogadać , zwłaszcza jeśli się ma kilka lekcji w tygodniu. Z Wiktorem można pogadać o wszystkim i nigdy nie ma nudy. Odbyłam już około kilkudziesięciu lekcji i nadal nie martwię się o tematy do rozmowy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Bardzo polecam Wiktora, to najlepszy nauczyciel, jakiego miałam! Lekcje są warte każdej wydanej złotówki.
Przez ostatnie miesiące zrobiłam olbrzymie postępy, znacznie szybciej niż z innymi nauczycielami czy na kursie językowym. Pokonałam barierę językową, w końcu jestem w stanie się swobodnie komunikować. Nauka angielskiego z Wiktorem jest przyjemna i ciekawa. Nie polega na wkuwaniu nudnych reguł gramatycznych, ale Wiktor stara się przemycić trudne zagadnienia podczas normalnej konwersacji, przez co nauka idzie łatwiej. Wiktor nie tylko ma rozległą wiedzę z angielskiego, ale też potrafi niesamowicie tłumaczyć nawet trudne gramatycznie zagadnienia. Zna mnóstwo technik i metod efektywnego uczenia się, które pomogły mi w organizacji pracy i procesie nauki. Dzięki jego sposobom uczę się angielskiego naturalnie, codziennie przyswajam nowe słowa, praktycznie tego nie zauważając. Bardzo ważna jest też dla mnie całkowita personalizacja zajęć - Wiktor przygotowuje materiały zgodnie z moimi potrzebami i celami rozwojowymi.
Raz jeszcze serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się porozumiewać w języku angielskim :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Wiktorem. Lekcje były prowadzone niezwykle profesjonalnie, z dużą dbałością o szczegóły. Różnorodne ćwiczenia konwersacyjne i ciekawe dyskusje oraz masa tricków pozwalających przyspieszyć naukę i stworzyć odpowiednie nawyki. Game plan zajęć zdecydowanie wychodzi poza ramy 60 minutowej lekcji. Minęły zaledwie 3 miesiące, a czuję się już dużo pewniej w trakcie wyjazdów zagranicznych czy conf-calls

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Zacząłem chodzić do Wiktora na lekcje 2 lata temu. Przez ten czas nie tylko poprawiłem swoje umiejętności językowe ale też przełamałem swoje bariery związane z komunikacją w innym języku. To naprawdę dobry nauczyciel, którego program nauczania jest skuteczny. Do każdego podchodzi w indywidualny sposób. Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Wiktor to profesjonalny a zarazem otwarty i efektywny lektor. Podejście do zajęć nietuzinkowe ... zawsze znajdzie sposób na dotarcie do Ciebie .... i przekuje to w mega skuteczny sposób nauki !
Godny zaufania. Polecam baaardzo :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

I can highly recommend Wiktor as an English teacher. He is well organised, creative and has a positive attitude. He has unique teaching ability and strong psychology background that helps overcome fear of talking in English, notice significant progress and make learning a pleasure

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Wiktor has been my English teacher for the past few months and it has always been a big pleasure working with him. He is a high level professional, always looking for the best ways to teach me with efficiency as a key priority. Since I started my work with him I have noticed a significant improvement in my communication skills in English. I highly recommend English lessons with Wiktor.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Zajęcia z Wiktorem były dla nie bardzo ciekawe i efektywne. Atmosfera zawsze była miła a jakość pracy bardzo wysoka. Wiktor jako korepetytor bardzo angażuje się w pracę co powoduje, iż efekty w postaci lepszego mówienia następują w krótszym czasie. Bardzo dobrze wspominam nasze lekcje. Polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2018

Zajęcia z Wiktorem są ciekawe i efektywne. Lekcje odbywają się na zasadzie konwersacji co szybko i skutecznie podnosi poziom językowy ucznia. Dodatkowo Wiktor podczas zajęć przekazuje fajne wskazówki dotyczące psychologii uczenia się co pomaga podczas np. odrabiania prac domowych oraz w codziennych sytuacjach z użyciem języka. Ogromnym plusem jest także bieżące poprawianie przez Wiktora błędów i zapisywanie ich w specjalnym arkuszu. Na zajęciach nie ma nudy i szablonowych zadań.

Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Przed pierwszym spotkaniem z Wiktorem śmiertelnie bałam się mówić po angielsku. Po 6 miesiącach od tego czasu, kiedy wpadam na anglojęzycznego turystę na ulicę to mało, że nie uciekam!! a jeszcze sensownie odpowiadam na zadane mi pytanie. Ba! Nawet czasami nachodzi mnie ochota żeby po prostu pogadać sobie po angielsku, co wcześniej budziło we mnie tylko przerażenie. Zajęcia z Wiktorem są bardzo ciekawe, czasami 90 minut upływa jak jedna chwila. Tematy, które proponuje są bardzo różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie, a i z każdego tematu Wiktor potrafi wybrnąć z twarzą :) Forma współpracy jest bardzo prosta i nowoczesna – nie nosisz ze sobą sterty materiałów i zeszytów. Prace domowe zaczynają się od poważnych, naukowych artykułów a kończą na kabaretowych filmikach w internecie. Wiktor stale poprawia błędy, chwali za postępy i motywuje do dalszej pracy. Pomimo upływu czasu, w dalszym ciągu jestem pod wrażeniem proponowanych przez Wiktora metod na zapamiętywanie słówek i zasad gramatycznych, ale to już trzeba usłyszeć na własne uszy! :) Gorąco polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Zajęcia angielskiego Wiktor prowadzi poprawnie pod względem merytorycznym i metodycznym. Wiktor stara się aby zajęcia były atrakcyjne i ciekawe. Stosuję różnorodne, ciekawe, pomoce dydaktyczne. Dużo czasu poświęca na gramatykę i na bieżąco koryguje błędy w mowie. Dodatkowo Wiktor łatwo nawiązuje kontakty i jest życzliwy dzięki czemu wizja konwersacji w języku ang nie jest stresująca. Polecam

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Z Wiktorem mam zajęcia od ponad pół roku. Mój cel to rozwijanie umiejętności płynnego rozmawiania na codzień, ponieważ pracuję z klientami zagranicznymi w pracy. Jestem zadowolony z zajęć z kilku powodów: 1) Wiktor wyłapuje błędy które robię i na bieżąco je koryguje, wraca do nich systematycznie, by ostatecznie pomagać mi się ich wyzbyć 2) jest dobrym partnerem do ciekawych rozmów, więc nie mam poczucia, że lekcje się wydłużają 3) jest punktualny, nie odwołuje zajęć a gdy chce coś zmienić w planie (np. z powodu wyjazdu) to informuje mnie z wyprzedzeniem więc nie jest to problem - przy czym dzieje się to ekstremalnie rzadko 4) lekcje mamy via Skype, co oszczędza masę czasu na ew. dojazdy. Podsumowując - czuję, że mój poziom angielskiego się zwiększył. Jednym słowem - polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2015

Gorąco polecam. Wiktor to świetny korepetytor jak rownież świetny człowiek, zaangażowany w to co robi, odpowiedzialny i solidny. Zajęcia prowadzone w sposób bardzo ciekawy , dostosowane do potrzeb ucznia. Na zajeciach miła i ciepła atmosfera. Polecam , polecam i jeszcze raz polecam !!!!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2015

Zajęcia z Wiktorem mam od 3 miesięcy, a już widzę różnicę - brak zahamowań w mówieniu. Lekcje są ciekawe. Wiktor ma nieszablonowe podejście do ucznia. Różnorodna tematyka lekcji. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Lekcje z Panem Wiktorem bardzo mi pomogły. Na parę miesięcy przed matura byłam przerażona, gdyż popełniałam mnóstwo błędów gramatycznych, a co najgorsze - bałam się odezwać. Angielski był moim największym kompleksem...Potrzebowałam więc pomocy i na szczęście ją znalazłam. Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, która pozwoliła mi na pełną swobodę i brak oporów w mówieniu po angielsku. Zauważyłam u siebie spore postępy w mowie i piśmie. Oprócz tego mam teraz inne podejście do tego języka, który stał się dla mnie przyjemnością. I choć matury już się skończyły, będę pracować z Panem Wiktorem jak długo tylko mogę i szczerze polecam to wszystkim tym, którym naprawdę zależy na znacznym polepszeniu swych umiejętności :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2015

Gorąco polecam lekcje z Wiktorem. Dzięki ciepłej i miłej atmosferze pozbywasz się wstydu w mówieniu (co dla mnie było barierą wydawałoby się nie do przejścia). Wiktor poprawia najczęściej popełniane błędy, nie przeszkadzając i nie dekoncentrując, przez co nie sposób zauważyć kiedy zostały całkowicie wyeliminowane. Już na pierwszej lekcji powiedziałam po angielsku więcej niż w całym moim życiu;-)). Gramatykę tłumaczy podczas rozmowy, nie zasypuje tabelkami "do wykucia". Sympatyczny, motywujący i przede wszystkim profesjonalny lektor. Efekty u mnie? Po niecałych trzech miesiącach od nic nie mówienia do swobodnego wyrażania myśli. Jak się okazuję, czasem to tylko zbędne blokady ;-)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2015

Polecam lekcje z Wiktorem. Zajecia prowadzone są bardzo ciekawie i profesjonalnie dzięki czemu ławto jest utrzmać koncentrację i efekty są szybko widoczne.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam. Miła, bezstresowa atmosfera, profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy, ciekawe techniki nauczania i co najważniejsze EFEKTY!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Mój poziom znajomości angielskiego znacznie się polepszył. Nie mam już problemów z czasami, reszta gramatyki też super wyjaśniona. Nie czuję już stresu przed rozmową po angielsku. Jest tak jakby większa swoboda w tworzeniu zdań. Skutecznie, a przy tym na wesoło :) Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.