Empire Music School

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Osowa)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Empire Music School

Opis ogłoszenia

Empire Music School zaprasza na Kurs Instrumentalny!!!

W ramach kursu można uczyć się gry na:
*gitarze
*pianinie
*perkusji
*gitarze basowej/kontrabasie
*skrzypcach
*wiolonczeli
*saksofonie
*trąbce
*puzonie

Uczniowie i studenci tego kursu nabiorą umiejętności, wiedzy i techniki wymaganych do biegłej gry na wybranym przez siebie instrumencie. Zajęcia obejmują zarówno indywidualne lekcje znauczycielem instrumentu, jak i pracę w zespołach oraz kurs podstawowej teorii muzyki. Na koniec każdego semestru odbywa się koncert, na którym uczniowie i studenci mogą pochwalić się poczynionymi postępami.
Na podstawowy kurs instrumentalny składają się indywidualne zajęcia z instruktorem instrumentu i zajęcia zespołowe. Wersja rozszerzona kursu obejmuje także kształcenie słuchu i harmonię.

Zajęcia z nauczycielem instrumentu
Na tych zajęciach uczniowie i studenci spotykają się indywidualnie z instruktorem wybranego przez siebie instrumentu. Pod jego opieką:
*Poznają swój instrument, poprawną postawę i technikę gry
*Kształtują umiejętność realizacji swoich pomysłów artystycznych za pomocą instrumentu
*Uczą się gry w wybranych przez siebie stylach muzycznych, takich jak muzyka klasyczna, jazz, czy rock
*Poznają podstawy improwizacji
*Uczą się rozczytywać zapis nutowy
*Budują swój repertuar w oparciu o standardy muzyki klasycznej i rozrywkowej
Podsumowaniem zajęć jest występ na koncercie organizowanym przez Empire Music School, na którym uczniom i studentom akompaniują profesjonalni wykonawcy z agencji artystycznej Empire Music.

Zajęcia Zespołowe
Na Zajęciach Zespołowych uczniowie spotykają się i wspólnie muzykują. Dzięki prowadzeniu instruktora uczą się gry w zespole, m.in. realizacji partii solowych i akompaniamentu oraz osiągania wspólnego brzmienia. Szeroki zakres stylistyczny repertuaru pozwala uczestnikom kursu na zapoznanie się z wieloma gatunkami muzyki. Zajęcia odbywają się raz na dwa tygodnie.

Kształcenie Słuchu
Dzięki Kształceniu Słuchu uczestnicy kursu nauczą się rozpoznawania i wykonywania ze słuchu melodii, akordów, progresji harmonicznych i rytmów. Dodatkowo uczniowie bez przygotowania teoretycznego poznają na tych zajęciach podstawowe zagadnienia dotyczące zasad muzyki.

Harmonia
Na zajęciach z harmonii uczniowie i studenci dowiedzą się, w jaki sposób w różnych stylach muzycznych zorganizowane są dźwięki i akordy. W oparciu o tę wiedzę będą potrafili samodzielnie napisać akordy do swoich utworów. Poznają też metody tworzenia akompaniamentów i utworów wielogłosowych.

Dodatkowo uczestnicy kursu mają również możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć, takich jak warsztaty z wybitnymi artystami, praca w studio. Nabiorą także niezbędnego doświadczenia scenicznego poprzez udział w koncertach i wydarzeniach muzycznych organizowanych przez Empire Music School.

CENY KURSU OD 299zł/MIESIĄC.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Empire Music School
Komety 14
80-299 Gdańsk
NIP: 957 085 0496

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.