Everester Emmanuel Herrerias

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Ursynow)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Nazywam się Emmanuel. Jestem rodowitym Francuzem. Mam 50 lat. Mieszkam w Polce od 16 lat. Mówię po polsku, po hiszpańsku. Udzielam korepetycji i konwersacji z języka francuskiego od A1 do C2 . Zapraszam serdecznie do kontaktu :)
Tel : 504 080 414

Bonjour , je m`appelle Emmanuel et j`ai 50 ans. Je suis Francais. J`habite en Pologne depuis 16 ans, parle le polonais et l`espagnol. Je dispense des cours et realise des echanges verbaux evalues en francais pour niveaux allant de A1 a C2.
JE VOUS ATTENDS :)
Tel : 504 080 414

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 15:00
Sobota
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Everester Emmanuel Herrerias
ul. górczewska 200b, lok 47,
01-460 warszawa
NIP: 5262425140

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.1989 - 06.1990
Uniwersytet Jean Monnet
Licencjat
Prawo
Kursy i szkolenia
03.2009
DPAFP-FLE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
dr KB
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2022

Miałam duże szczęście ,że trafiłam na lekcje języka francuskiego do pana Emmanuela. Dodam ,że został on mi zarekomendowany przez przyjaciela , który uczy się już z nim języka francuskiego od jakiegoś czasu i mimo ,że włada nowym językiem dobrze ani myśli o zakończeniu lekcji.
Tym bardziej ,że uczy się tez jego syn.
U mnie jest podobnie .
Pan Emmanuel jest człowiekiem słowa co oznacza ,że nie tylko jest słowny i ma świetne zasady lecz potrafi słowem niezwykle balansować aby zostało nam w pamięci , ze starannością go uczyć pokonując barierę niepewności i wstydu przy wypowiadaniu pierwszych słów.
Moja największą radością jest jednak to ,że moi synowie wrócili do nauki tego pięknego języka a byli bardzo zniechęceni.
Duża kultura osobista.
Duża wiedza.
Świetna metoda.
Skuteczność
Polecam gorące jeśli się wahasz.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 stycznia 2022

Serdecznie odradzam brania korepetycji z tym Panem. Na początku wszystko przebiegało bardzo dobrze. Pan Emmanuel był miły, kulturalny, lekcje wyglądały w porządku. Płaciliśmy wtedy Panu Emmanuelowi osobno za każdą lekcję. W przeciągu miesiąca lub dwóch regularnych lekcji, zdecydowaliśmy się wykupić u Pana pakiet 100 godzin lekcyjnych, który posiada w swojej ofercie. W tamtym momencie nie miałam do Pana Emmanuela żadnych zastrzeżeń wiec zapłaciliśmy całą sumę. Od czasu, gdy Pan Emmanuel dostał, co chciał, czyli pieniądze, lekcje zaczęły być, co raz gorsze. Po pierwsze na początku próbowałam po wakacjach umówić się na dogodny dla mnie termin kursów. Było to bardzo trudne z Panem Emmanuelem, czekałam z miesiąc, aby znów ponownie zacząć regularne kursy. Dało mi to wyobrażenie o Panu Emmanuelu, że kursanci, którzy zapłacili mu z góry są dla niego mniej ważni od osób, od których na bieżąco dostaje pieniądze. Jego wytłumaczeniem było, że wszystkie terminy miał już zajęte. Odkąd zaczęła się pandemia przeszliśmy na lekcje online. To była istna tragedia. Pan Emmanuel przestał przykładać się totalnie do zajęć. Na naszych lekcjach korzystał z Messengera, pisał z kimś i notorycznie olewał lekcje. Po tym jak zwróciłam mu uwagę, zaczął na mnie krzyczeć i tłumaczyć się, że to on prowadzi lekcje a nie ja. Lekcje z Panem Emmanuelem stały się dla mnie tylko niepotrzebnym stresem. Wielokrotnie odnosił się do mnie w zły sposób, na pewno nie taki w jaki odnosi się nauczyciel do ucznia. Pan Emmanuel również uważa się za mądrzejszego od innych, a wcale tak nie jest. Wielokrotnie nasze lekcje które rzekomo trwały 1,5 h wyglądały na zasadzie: 1h nauki francuskiego i 30 minut monologu Panu Emmanuela, w którym mówił mi co mu się nie podoba. Gdy pandemia choć trochę się uspokoiła poprosiliśmy Pana żeby przyjeżdżał na zajęcia znów stacjonarnie, ponieważ online Pan Emmanuel poczuł się zbyt swobodnie i na za dużo sobie pozwalał. Pan Emmanuel odmówił spotkań stacjonarnie uzasadniając to COVID-em, powiedział że nie prowadzi już w ogóle stacjonarnych zajęć. Po czym na następnych zajęciach przy rozłączaniu się ze mną powiedział mi, że spieszy się, bo musi jechać do ucznia. W końcu gdy sytuacja stała się naprawdę zła, Pan Emmanuel wręcz darł się na mnie przez Skype, ponieważ prosiłam go aby nie używał telefonu i skupił się na moich pytaniach, które olewał. Zdecydowałam o zaprzestaniu z tym korepetytorem zajęć. Poprosiliśmy o zwrot pieniędzy niewykorzystanych godzin lekcyjnych. Zwrotu nie dostaliśmy do tej pory. Uważamy, że Pan Emmanuel nie odprowadził podatku, sprawa zgłoszona do Urzędu Skarbowego. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, na moim profilu jest mój numer telefonu, proszę dzwonić. Chętnie opowiem o korepetycjach w jaki sposób przebiegały.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Uczę się z Panem Emmanuelem francuskiego od kilku miesięcy. Każda lekcja jest starannie przygotowana, a omawiane zagadnienia sa powtarzane systematycznie, co pomaga w ich zapamiętywaniu. Z lekcji na lekcję widzę postęp w swobodzie wypowiadania się, na czym szczególnie mi zależy. Pan Emmanuel jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o dostosowanie nauczania do potrzeb ucznia.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Zajęcia są ciekawe i sprofilowane do potrzeb uczestników. Przebiegają według wcześniej zaplanowanego schematu i mają odpowiednie ramy. Pozwalają rozwijać pożądane kompetencje: w moim przypadku chodzi o mówienie i czytanie tekstów ze zrozumieniem.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Najwspanialsze jest to, że w trakcie zajęć, zamiast sztucznych dialogów, można porozmawiać na ciekawe i aktualne tematy gospodarcze, polityczne czy filozoficzne. Długo szukałem takiego nauczyciela. Polecam!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Pan Emmanuel w jasny i interesujący sposób przekazuje omawiane zagadnienia i formułuje oczekiwania. Co bardzo cenię, jest punktualny, wykazuje się elastycznością i posiada umiejętność dobierania materiału do profilu ucznia. Przekazywane sugestie są brane pod uwagę.
Z przyjemnością uczestniczę w zajęciach:)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Lekcje są dopasowane do potrzeb, tematy konwersacji są swietnie dobrane. Pan Emmanuel jest cierpliwą i uważną osobą co bardzo ułatwia komunikację w trakcie lekcji

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Współpracuję z Panem Emmanuelem od początku roku i muszę powiedzieć, że mój wybór nauczyciela był strzałem w dziesiątkę! Nie spotkałam w życiu nauczyciela francuskiego tak zaangażowanego i zorganizowanego, posiadającego koncepcję każdego spotkania, do ostatniej minutki lekcji starającego się przekazać wiedzę. Ponadto spotkania są też przyjemnością, ze względu na osobowość prowadzącego. Pan Emmanuel jest po prostu bardzo miłym człowiekiem z którym chce się pracować :)! Motywuje do pracy i inspiruje. Szczerze polecam!!

Everester Emmanuel Herrerias

Bardzo dziękuję Pani Marto :))

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Kolejny semestr spotkań językowych z p. Emmanuelem za nami. Dzieci są bardzo zadowolone z lekcji zawsze ciekawych, profesjonalnie przygotowanych i systematycznie prowadzonych. Spotkania bezpośrednie czy ostatnio online zawsze były oczekiwane i spędzane bardzo owocnie. Emmanuel to nauczyciel z klasą, godny polecenia:).

Everester Emmanuel Herrerias

Bardzo dziękuje Pani Ewo :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Pan Emmanuel jest świetnym pedagogiem. Nawiązałem z nim współpracę i zaczynałem od zera nie znając prawie żadnego słowa w języku francuskim. Prowadzi zajęcia w taki sposób, że potrafi zainteresować rownież i aspektami kulturowymi , politycznymi czy historycznymi danego Państwa. Obecnie zaczął kurs z moim 7 letnim synem, którego potrafi również zainteresować językiem, co świadczy o nim, że jest świetnym pedagogiem. Bardzo polecam

Everester Emmanuel Herrerias

Dziękuje bardzo Monsieur Paweł :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2019

Emanuel jest bardzo dobrym nauczycielem. Jest osobą kompetentną, zawsze dobrze przygotowaną do lekcji, które ciekawie prowadzi. Nie ma problemu z tłumaczeniem zasad języka francuskiego. Zdecydowanie polecam

avatar
Ludwika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2019

Pan Emmanuel jest świetnym nauczycielem! Jest zaangażowany w swoją pracę, znakomity merytorycznie, w pełni dostosowuje się do potrzeb ucznia, a przy okazji jest po prostu ciekawym, mającym wiele do powiedzenia człowiekiem.
Bardzo doceniam fakt, że dzięki lekcjom nie tylko robię progres językowy, ale też mam okazję do ciekawej wymiany zdań.
Polecam bez cienia wątpliwości!

Everester Emmanuel Herrerias

Bardzo dziekuje Pani Ludwiko :)
c`est pour moi également un grand plaisir de pouvoir échanger et apprendre avec vous.
Merci beaucoup.
emmanuel

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2019

Współpracuję z Panem Emmanuelem od około dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Kurs jest dobrze zorganizowany, tematy ciekawie dobrane. Lekcje opierają się na rozbudowywaniu wszystkich niezbędnych kompetencji. Istotnym elementem jest też miła atmosfera. Bardzo polecam zajęcia z Panem Emmanuelem!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2019

Z Panem Emmanuelem pracuję regularnie od marca 2019 r. i jestem bardzo zadowolona ze sposóbu, w jaki zorganizowany jest kurs.
Języka francuskiego uczyłam się już w przeszłości, ale dopiero Pan Emmanuel odpowiednio określił mój poziom, opracował plan nauki i zidentyfikował obszary wymagające poprawy czy wsparcia, które sprawiały, że nie mogłam dokonać postępu.
Lekcje z Panem Emmanuelem są przygotowane kompleksowo, odpowiednio zbilansowane pomiędzy gramatyką, mówieniem czy ćwiczeniami. W czasie lekcji nic nie dzieje się przypadkowo!
Pan Emmanuel jest profesjonalistą w każdym aspekcie i bardzo doceniam zaangażowanie, które wkłada w przygotowanie każdej lekcji.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Emmanuelem.
Zajęcia prowadzone są w sposób doskonale pod względem merytorycznym. Zawiłe zagadnienia gramatyczne wyjaśnione w prosty sposób :)
Pan Emanuel jest bardzo kulturalny I sympatyczny. Zajęci z nim to przyjemność, a nie obowiązek :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Bardzo gorąco polecam zajęcia z Panem Emmanuelem.
Poszukiwałam osoby, która zajmie się odświeżeniem zaniedbanych podstaw języka oraz udoskonaleniem aspektu używanego na co dzień – biznesowego. Pan Emmanuel dopasował się w 100% do moich oczekiwań. Wszystkie zadania, które robimy są dostosowane do poziomu i kładą nacisk na szlifowanie rzeczy problematycznych.
Pomimo całodziennego zmęczenia, wspólne spotkania to zawsze jakaś kolejna ciekawostka :) Pan Emmanuel nie tylko jest bardzo dobrym nauczycielem, ale także ma szeroką wiedzę ogólną, która nie raz jest wyjaśnieniem pewnych zjawisk lub też zwyczajnie sympatycznym przerywnikiem.
Mimo pierwotnych założeń czysto użytkowych języka, z każdymi kolejnymi zajęciami, zaczęłam też bardziej realnie myśleć o podejściu do certyfikatu z języka francuskiego, co nie wydaje się już tak nieosiągalne jak wcześniej :)
Bardzo dziękuje za Pana pomoc :)

Everester Emmanuel Herrerias

Pani Paulino , bardzo dziękuję za tę zachętę. Ma dla mnie dużą wartość.

Merci pour ce bel encouragement. Il a beaucoup de valeur pour moi. Encore merci ....

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2018

Wyjątkowy nauczyciel.
Pan Emmanuel jest nauczycielem rzetelnym i profesjonalnym. Ponadto uważnym, pomysłowym i cierpliwym. Jako native speaker kładzie nacisk na wymowę. Wprowadza cenną wiedzę z etymologii słów. Przystępnie, obrazowo tłumaczy gramatykę. Elastycznie dostosowuje materiały do możliwości i zainteresowań ucznia. Lekcje prowadzi kompetentnie, ciekawie, w miłej bez stresowej atmosferze i z humorem. Jest w bardzo dobrej relacji z uczniem.
Uczę się z nim francuskiego od kilku miesięcy z niesłabnącą ciekawością, przyjemnością i zapałem.
Dziękuję!

Everester Emmanuel Herrerias

Pani Bożeno,
Bardzo dziękuję za słowa bardzo zachęcające.
Pracować z Panią, to wielka przyjemność, ponieważ Pani jest bardzo dokładna i precyzyjna. Z bardzo dobrymi umiejętnościami. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie.
Emmanuel.

avatar
Grażka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

Znalazłam Pana Emmanuela w internecie, szukając nauczyciela francuskiego. Nie jestem już najmłodszą "uczennicą" i ma bardzo mało czasu, więc trochę się obawiałam swojego nowego pomysłu. Miałam jednak wielkie szczęście trafiając na Pana Emmanuela. Lepszego nauczyciela trudno sobie nawet wymarzyć. Żywa inteligencja, duże poczucie humoru (bardzo cenne!), punktualność, obowiązkowość - to tylko niektóre cechy rekomendujące Pana Emmanuela. Dodatkowo ujmująca osobowość - tak bardzo francuska - wszystko to sprawia że na lekcje, których się na początku obawiałam, czekam teraz niecierpliwie i myślę, że robię postępy mimo braku czasu. Gorąco polecam Pana Emmanuela wszystkim, którzy chcą się nauczyć francuskiego, bez względu na wiek. Jest naprawdę fantastyczny, a lekcje z nim to dla mnie trochę odskocznia od codziennych obowiązków i coś kolorowego w pracowitej codzienności.
Merci beaucoup Monsieur Emmanuel pour mes progres en francais

Everester Emmanuel Herrerias

Madame, vous êtes un éminent professeur de médecine et je suis très honoré et très fier que vous me consacriez deux heures de votre précieux temps que vous dediez à soigner et sauver la vie des gens. Bardzo bardzo dziękuje. To jest dla mnie zaszczyt współpracować z Panią Profesor. Pozdrawiam serdecznie.
Emmanuel Herrerias Oliva.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Emmanuel jest świetnym nauczycielem !

Profesjonalnie podchodzi do lekcji, wie na czym kłaść nacisk i nad czym pracować, by uczeń sprawnie i dobrze nauczył się francuskiego. Do tego dysponuje ogromną wiedzą oraz posiada niesamowite poczucie humoru, co motywuje i zachęca ucznia do jeszcze większej nauki.

Polecam każdemu !

Everester Emmanuel Herrerias

Dominik, bardzo dziękuję:)
To jest dla mnie super interesujące i miły współpracować z Panem bo Pan też jest korepetytorem i Pan mówi różny językach....i dużo lepiej niż ja po polsku :)
Z nowu bardzo dziękuje za rekomendację. Pozdrawiam serdecznie. Emmanuel Herrerias Oliva.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Przez to, że posługuję się 4 językami miałam kontakt z wieloma nauczycielami. Z czystym sercem mogę powiedzieć, że Pan Emmanuel jest najbardziej profesjonalną osobą z jaką miałam kontakt. Jest zawsze punktualny, bardzo starannie podchodzi do zajęć, dostosowuje materiał do poziomu ucznia, przez co postęp jest już widoczny od pierwszych zajęć.

Dopiero dzięki lekcjom z Panem Emmanuelem zrozumiałam wiele zasad, które tworzą język oraz jego gramatykę. Do tej pory uważałam, że są one nudnym obowiązkiem, ale przekonałam się, że jest innaczej.

Dzięki połączeniu szerokiej wiedzy Pana Emmanuela oraz jego pozytywnej energii, którą wnosi na każde zajęcia, chęć do nauki rośnie, a przyswajalność wiedzy jest bardzo wysoka.

Życzę każdemu kto poszukuje zajęć z języka francuskiego, aby miał możliwość "odnalezienia" właśnie tego koreperytora, tak jak przy odrobinie szczęścia i mi się udało.

Polecam!

Everester Emmanuel Herrerias

Bardzo bardzo dziękuje Pani Angeliko :)
Merci beaucoup pour votre recommandation.
Emmanuel

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Niesamowity nauczyciel!
Emmanuel jest człowiekiem kontaktowym, świetnie przygotowanym do nauczania, nad wyraz pomocnym, a do tego dysponującym wspaniałym poczuciem humoru, dzięki czemu jego lekcje są żywe, wciągające i motywujące.
Serdecznie polecam!
Paweł Tollik

Everester Emmanuel Herrerias

Wow , bardzo dziękuje Paweł...
Bien a vous .
Emmanuel.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2018

profesjonalne podejście do ucznia, potrafi słuchać potrzeb i motywować do nauki, co najważniejsze (przynajmiej dla mnie) świetnie tłumaczy gramatykę gdyż zna teź język polski.
zawsze doskonale przygotowany i dokładny.
Polecam!

Everester Emmanuel Herrerias

Dziękuje bardzo Magda :)
Pozdrawiam serdecznie.
Emmanuel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.