Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Radzymin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 70 / 60 min

Emilka

Opis ogłoszenia

Witam jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej  z 9 letnim doświadczeniem Ponadto ukończyłam wiele kursów i szkoleń np. z zakresu terapi ręki i stopy. Ukończyłam studia z pedagogiki specjalnej i terapii pedagogicznej. Pracuję również z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną. Potrzebujesz, żeby ktoś z twoim dzieckiem  odrobił lekcje, wytłumaczył pewne rzeczy, poćwiczył, utrwalił wiadomości? Bardzo chętnie zajmę się twoim dzieciem i pomogę mu w nauce. Oferuję pomoc dla uczniów z klas 1-3 oraz przedszkola.  Nauka z dojazdem do domu dziecka. Więcej informacji pod numerem telefonu 696-016-494 Cene ustalam indywidualne  w zależności od miejsca zamieszkania dziecka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.