Emilia Florczak

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Rosyjski- для всех!
Serdecznie zapraszam na lekcje rosyjskiego na wszystkich poziomach. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego z pięcioletnim doświadczeniem pracy w warszawskich szkołach językowych chętnie przybliży wszystkim zainteresowanym tajniki rosyjskiej gramatyki, fonetyki, słownictwa. Podczas nauki języka stawiam duży nacisk na aspekt kulturowy i pracę na materiałach oryginalnych.

Lekcje u mnie lub u ucznia lub online , materiały wliczone w cenę. Время учить русский язык! ;) Zapraszam serdecznie!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 17:30
Wtorek09:00 - 21:00
Środa07:00 - 17:30
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Emilia jest świetną lektorką. W przejrzysty i zrozumiały sposób potrafi przekazać i wyjaśnić skomplikowane zagadnienia. Dostosowuje ćwiczenia i format zajęć do potrzeb uczestników zajęć. Jej indywidualne i kreatywne podejście do zajęć czyni naukę bardziej efektywną, co daje dużo satysfakcji. Emilia łączy profesjonalizm i doświadczenie ze wspaniałą energią i entuzjazmem. Dziękuję za wspólne zajęcia!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Emila jest niezwykle profesjonalnym i doświadczonym lektorem. Jej wiedza i umiejętności przekazywania trudnych zagadnień językowych sprawdzą się na każdym etapie nauczania. Zajęcia były zawsze świetnie przygotowane oraz oparte na intersujących materiałach. Dynamika zajęć i indywidualne podejście pozwalają na efektywną naukę języka. Lektorka profesjonalnie wychwytuje potrzeby językowe uczestników zajęć. Posiada duża wiedza na temat historii i kultury rosyjskiej, która chętnie się dzieli. Na kursie pól indywidulanym niezwykle dbała o komunikację i świetną energię podczas każdego spotkania!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Emilia to najlepszy nauczyciel z jakim miałam do czynienia podczas indywidualnej nauki języka. Zawsze świetnie przygotowana, z ciekawym pomysłem na prowadzenie zajęć tak że aż samemu chciało się uczyć i wstyd było być nieprzygotowanym wobec jej profesjonalnego podejścia. Przy tym niesamowicie pogodna i życzliwa. Zajęcia zaowocowały swobodnym posługiwaniem się językiem rosyjskim w podróży do Moskwy, także efekty nauki zdecydowanie były. Polecam z czystym sumieniem, bo to sama przyjemność uczyć się w tak miłej atmosferze.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2016

Emilia bardzo sumiennie przygotowywała się do zajęć - wymyślała temat przewodni i samodzielne przygotowywała materiały (wykorzystywała do tego filmiki na YT, artykuły prasowe). Nie korzystała wylączie z kserówek z podręczników, choć dzięki temu miałaby przecież mniej zajęć przy opracowywaniu lekcji. Właśnie to indywidualne podejście najbardziej mnie w lekcjach z nią urzekło.
Bardzo dobry nauczyciel, sumienny, rzeczowy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Emilia to prawdziwa nauczycielka z powołania, przekazuje innym swoją pasję i wkłada serce w pracę nad uczniem. Dzięki Emilii odkryłem piękno języka o którym miałem małe i dosyć negatywne rozeznanie. W przeciągu roku byłem w stanie swobodnie porozumiewać się po rosyjsku czego bezpośrednim skutkiem był zdany test kompetencyjny SGH na C1. Pomimo, że zajęcia zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze, a poruszane tematy są żywcem brane z otaczających nas realiów nie liczcie na łatwą przeprawę - Emilia jest bardzo wymagającą nauczycielką. Jednak to równanie jest bardzo proste. Im więcej Wy się zaangażujecie tym Ona Was więcej nauczy, a może nauczyć bardzo wiele. Najlepsza nauczycielka języka obcego jaką miałem!

avatar
Anastasiia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Емилия великолепный педагог! Она помогла мне в 3 месяца начать говорить по польски. Емилия всегда находит подход к своим студентам, и её учебная программа всегда построена индивидуально ( в зависимости от ваших потребностей, знаний и тп).
Огромное спасибо Емилии за первый толчок в изучении польского языка!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2016

Z Renatą uczyłem się w jednej grupie też przez dwa lata. Jej opinię na temat Emilki popieram w 100%. Jeśli ktoś chce się dobrze nauczyć języka obcego, to tylko z Emilką! :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2016

Ciekawe pomysły, poczucie humoru,zawsze przygotowana lektorka sprawiały,że zajęcia mijały szybko(mimo, że trwały 3 godziny). Emilia Florczak uczyła mnie 2lata, inne osoby z grupy rok.Wszyscy byliśmy zmotywowani do pracy i zadowoleni.Żałujemy tylko,że inni lektorzy, nie wykazują się takim zaangażowaniem i profesjonalizmem jak p.Emilia Florczak.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Emilia uczy mnie rosyjskiego od półtora roku i przyznam, że nie miała łatwego zadania. Rosyjskiego uczyłam się przez 7 lat jako dziecko, ale nigdy nie nauczyłam się go nawet w stopniu komunikacyjnym. Ponownie zaczęłam uczyć się w związku z pracą, więc poniekąd był to dla mnie obowiązek. Przyznam, że dzięki Emilii spodobał mi się ten język i chętnie uczę się nowych rzeczy. Emilia wybrała nam bardzo dobry podręcznik, ale co ważniejsze, stosowane przez nią metody wykraczają poza podręcznik. Przynosi zadania sama stworzone w celu utrwalenia wiedzy, bądź pogłębia ja przy pomocy materiałów również z innych źródeł, w tym również video. Potrafi celnie dobrać temat rozmowy, żeby w naturalny sposób utrwalić ostatnio poznane słownictwo. System przypomnień na początku i na końcu zajęć jest dla mnie nieoceniony. W porównaniu z innymi osobami, które uczyły mnie różnych języków jest dla mnie jasne, że Emilia ma wrodzony talent dydaktyczny, gdyż zawsze z sposób spokojny, rzeczowy, a jednocześnie ciekawy potrafi przekazać wiedzę. Dla mnie to najlepsza nauczycielka z jaką w życiu pracowałowam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.