Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 90 / 60 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Nauczycielka z doświadczeniem, pełna energii i optymizmu,  magister lingwistyki stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego o specjalności: tłumaczenie specjalistyczne i dydaktyka języków obcych w zakresie języka włoskiego i angielskiego i stypendystka Università degli Studi di Verona (Włochy),

oferuje:  

lekcje języka włoskiego,  konwersacje oraz przygotowanie do egzaminów językowych i maturalnych, stacjonarnie oraz online - od podstaw i na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Cena za 60 minut lekcji:
indywidualnie - 90 zł,
w parach - 60 zł od osoby,
w przypadku większych grup - cena do ustalenia.

Na lekcji wykorzystuję zarówno materiały autorskie, jak i podręczniki dostępne na rynku. Ponadto sięgam po materiały autentyczne audio i video,  aby zapewnić uczniom jak najczęstszy dostęp do żywego języka prosto z Włoch. 

Jestem nauczycielem z pasją, uwielbiam pracę z ludźmi i z ogromną przyjemnością dzielę się wiedzą na temat języka włoskiego i kultury Włoch. Jeśli jesteś zainteresowana/y lekcjami ze mną - pisz lub dzwoń śmiało! :)

Zapraszam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.