Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 / 60 min

Emilia

Opis ogłoszenia

Absolwentka lingwistyki stosowanej UW, o specjalności tłumaczenie specjalistyczne i dydaktyka języków obcych, oferuje lekcje języka włoskiego, konwersacje oraz przygotowanie do egzaminów językowych i maturalnych - na wszystkich poziomach, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Cena za 60 minut lekcji - 60 zł, z możliwością dojazdu do ucznia oraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami dydaktycznymi.
Nauczycielka z doświadczeniem, pełna entuzjazmu oraz pasji do języka i kultury włoskiej, którymi z chęcią podzieli się z uczniami! :)

Jeśli jesteś zainteresowana/y lekcjami ze mną - pisz lub dzwoń śmiało! Serdecznie zapraszam! :))

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.